Chociaż skrzynie z łupami są przyznawane automatycznie po zdobyciu każdego poziomu, to możesz je także kupić i w ten sposób zyskać dodatkową szansę natrafienia na poszukiwaną skórkę lub emotkę.

Skrzynie z Łupami mogą być zakupione w grze przez wybranie w głównym menu Skrzynia z Łupami i kliknięcie Sklep. Wybierz liczbę skrzynek, którą chcesz kupić, wskaż metodę płatności z rozwijanego menu i kliknij Zapłać Teraz. Możesz zostać poproszony o wpisanie hasła do konta Blizzard.

Skrzynie z Łupami są także dostępne w Sklepie Blizzard.

Uwaga: Wszystkie zakupy Skrzyń z Łupami są ostateczne.

 

Metody Płatności

Overwatch™ korzysta z głównej metody płatności wybranej na twoim koncie Blizzard (karta kredytowa lub PayPal™). Jeśli karta lub PayPal nie są dodane do konta, to możesz to zrobić na Stronie Zarządzania Kontem Blizzard.

Dodaj Metodę Płatności

Jeśli nie masz dostępu do karty kredytowej lub PayPal, to Overwatch akceptuje także alternatywne metody płatności, takie jak karty przedpłacone dla Salda Blizzard. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Salda Blizzard, to musisz je doładować przed próbą dokonania zakupu Skrzyni z Łupami.

Jeśli Saldo Blizzard na twoim koncie wystarczy na pokrycie wartości transakcji-z podatkami włącznie-to Overwatch spróbuje skorzystać z tej metody płatności w pierwszej kolejności, przed główną metodą płatności.

Doładuj Saldo

Uwaga: Doładowanie Salda Blizzard może potrwać do trzech dni. Jeśli zależy ci na natychmiastowej transakcji, to skorzystaj z jednej z głównych metod płatności.

Rozwiązywanie Problemów

Jeśli podczas kupowania skrzyń z łupami natrafisz na jakiś problem, to wykonaj kroki z naszego artykułu pomocy. W razie dalszych niepowodzeń prosimy o kontakt z nami.