region społeczny


Menu wyboru regionu w aplikacji Blizzard Battle.net pozwala graczom na wybór regionu społecznego.

Aby przełączyć się pomiędzy regionami społecznymi kliknij w globus na ekranie logowania i wybierz inny region.

Twój region społeczny jest oddzielny od regionu gry. Możesz na przykład wybrać region społeczny na Amerykę lecz rozgrywki prowadzić na serwerach Europejskich i odwrotnie.

region rozgrywki

 

Rozgrywka Globalna Blizzard pozwala połączyć się z serwerami poza twoim regionem i ułatwia grę ze znajomymi z innych części świata. Rozgrywka Globalna jest dostępna w każdej grze oprócz World of Warcraft.

Trzy regiony rozgrywki globalnej:

  • Ameryki dla graczy z Ameryki Północnej, Łacińskiej, Południowej oraz Australii i Nowej Zelandii.
  • Europa dla graczy z Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Rosji, Afryki i Bliskiego Wschodu.
  • Azja dla graczy z Korei Południowej, Tajwanu, Hong Kongu i Makao.
Aby przełączyć się pomiędzy Regionami Rozgrywki, kliknij w ikonkę globusa obok przycisku Graj.

pomoc w wyborze

Lista znajomych

Twoi znajomi z Battletag i Rzeczywistego ID są powiązani z Regionem Społecznym. Po dodaniu osoby do listy znajomych, nie pojawi się ona na liście znajomych po dokonaniu zmiany regionu-możesz dodać tą samą osobę do kilku regionów lecz ta osoba będzie musiała osobno zaakceptować zaproszenie na wszystkich regionach.

Postępy w grze

Twoje postępy w grze są przypisane do twojego Regionu Rozgrywki i nie są współdzielone pomiędzy regionami za wyjątkiem Overwatch. W Overwatch, postępy w grze jak i kolekcja są współdzielone pomiędzy wszystkimi regionami poza Publicznym Serwerem Testowym.

Uwagi techniczne

Domyślnie będziesz grać w swoim regionie, który jest ustalany przez kraj zamieszkania. Rozgrywka w innym regionie może mieć negatywny wpływ na twoje połączenie do naszych serwerów.

Po aktualizacji klienta, będziesz zablokowany w innych regionach, które jeszcze nie zostały zaktualizowane. Po ukończeniu prac administracyjnych i zaktualizowaniu pozostałych regionów, będziesz mógł się do nich logować.