Granie w World of Warcraft w Innym Regionie

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 7847
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Gram w regionie EU, ale chcę grać na koncie WoW w US.
  • Jak mogę zagrać w WoW w innym regionie?
  • Gram w regionie US, ale chcę grać na koncie WoW w EU.
  • Nie mogę stworzyć nowego konta Starter w innym regionie.
  • Chcę przenieść postać z mojego konta EU na moje konto US

Konta World of Warcraft nie mogą być przenoszone pomiędzy regionami. Jednak twoje konto Battle.net może posiadać wiele kont World of Warcraft w wielu regionach w tym samym czasie. Postęp w grze nie jest dzielony między konta i regiony.

Uwaga: Nie można przenieść postaci z jednego regionu do drugiego.

TWORZENIE KONTA STARTER

Możesz stworzyć darmowe Konto Starter w dowolnym regionie:

  1. Odwiedź stronę swojego konta  Gry i Abonamenty.
  2. Pod sekcją Regiony Starterów i Publicznego Serwera Testowego, kliknij w Stwórz Konto Startera
  3. Wybierz właściwy region z menu
  4. Kliknij Stwórz nowe konto
Należy pamiętać, że konta w wersji Starter Edition mają pewne ograniczenia.

TWORZENIE STANDARDOWEGO KONTA

Możesz utworzyć konto standardowe, dodając czas gry lub subskrypcję do bezpłatnej wersji Starter lub aktywując kod zakupiony u innego sprzedawcy.

Ulepszenie poprzez aplikację Battle.net

Po wybraniu bezpłatnej wersji Starter Edition z listy rozwijanej znajdującej się u góry przycisku Graj zobaczysz opcję Dostępne Ulepszenie. Kliknięcie opcji Uaktualnij przeniesie Cię do sklepu Battle.net, aby kupić najnowsze rozszerzenie. Tylko Edycja Epicka obejmuje czas gry.

Ulepszenie w grze

Po uruchomieniu bezpłatnej wersji Starter kliknij Subscribe Now na ekranie wyboru postaci. Spowoduje to przejście do sklepu Battle.net w celu opłacenia subskrypcji. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Ulepszenie w sklepie Battle.net

Odwiedź nasz sklep internetowy i znajdź preferowaną opcję: subskrypcję lub czas gry. Upewnij się, że odwiedzasz Sklep dla odpowiedniego regionu. Na przykład, jeśli chcesz zaktualizować Europejską Edycję Starter, musisz odwiedzić Europejski Sklep pod adresem https://eu.battle.net/shop/.

Kody od innych sprzedawców

Utworzysz standardowe konto, jeśli aktywujesz kod World of Warcraft zakupiony na stronie internetowej innego sprzedawcy lub w sklepie z grami wideo.

Kody World of Warcraft są przeznaczone dla określonego regionu. Regionu skojarzonego z tymi kodami nie można zmienić. Jeśli aktywujesz jeden z tych kodów, to zawartość zostanie dodana do regionu, dla którego ten kod jest przeznaczony, lub wyświetli się błąd, że kod jest nieprawidłowy dla twojego regionu.

Przed zakupem kodu skonsultuj się z punktem sprzedaży, aby upewnić się, że należy on do wybranego regionu. Obsługa klienta Blizzard nie będzie wymieniać niewłaściwych kodów.