Zgłaszanie Ciągłego Nękania W World Of Warcraft

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 8159
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie przerywa kontaktu po jego zignorowaniu, /ignoring
  • Gracz używa znajomych aby mnie niepokoić po tym, jak został zignorowany
  • Używanie wielu postaci/kont do nękania mnie

Nasza polityka w grze ma na celu promowanie zabawy oraz uczciwych i bezpiecznych środowisk gry. Jeśli zobaczysz, że inny gracz narusza te zasady, używając niestosownego języka lub tematu, natychmiast zgłoś incydent Mistrzowi Gry i zostanie on zbadany.

Sytuacje, w których osoba lub osoby naruszające zasady, obchodzą Twoją zdolność do ignorowania lub ograniczania komunikacji z nimi, uznaje się je za ciągłe nękanie.

Jeśli masz obecnie do czynienia z nękaniem ze strony innego gracza, dodaj jego postacie do ignorowanych, nie odpowiadaj mu i wyślij żądanie pomocy. Możesz to zrobić również w grze, otwierając menu główne (domyślnie klawisz ESC) i klikając przycisk "Support". W górnej części strony kliknij "Contact Support" Wybierz > In-Game Issues > Report a Player > Ongoing Harassment, a następnie "Contact Us". Podaj szczegółowe informacje, w tym nazwę postaci, serwer, przybliżone ramy czasowe w jakich się to wydarzyło, oraz wszelkie istotne informacje, które zapamiętałeś i możesz przesłać.

Obsługa Klienta nie jest w stanie ujawnić szczegółów dotyczących ustaleń dochodzenia lub jego ostatecznego wyniku, ze względu na prywatność związaną z tymi dochodzeniami. Przedstawiciel firmy Blizzard odpowiedzialny za Twoją sprawę dokładnie zbada historię rozmów i oceni, czy potrzebne są dalsze działania oraz jakie one powinny być w oparciu o nasze zasady i procedury wewnętrzne. Czynności te mogą obejmować ostrzeżenie, wyciszenie lub zawieszenie aż do całkowitego zamknięcia konta, w zależności od wagi sprawy oraz historii konta gracza.