ROZGRYWKA: Gracze mogą przelatywać przez świat i doświadczać rozłączeń w strefie Silithus

W TRAKCIE BADANIA: Gracze mogą czasami przelecieć przez świat gry i rozłączyć się po opuszczeniu instancji w niektórych rejonach strefy Silithus. Skontaktuj się z naszym Działem Pomocy w celu rozwiązania tego problemu.

ZADANIE: Nie można zdobyć ukrytego Artefaktu Frost Mage

NAPRAWIONO: Problem, który powodował teleportowanie graczy do błędnej fazy w strefie Frostfire Ridge, został rozwiązany. Przedmiot niezbędny do ukończenia zadania może być zdobyty bez problemów, co pozwoli kontynuować przygody w tej strefie.

ZADANIA: Szanse na wykonanie misji z Order Hall spadają po ich rozpoczęciu

Known issue: A number of missions may lose double-digit percentage points in success chance after starting them. This seems to mainly affect missions from Mac'Aree. We are currently reviewing a possible fix for the root cause of this and other problems with missions.

POZIOM TRUDNOŚCI ULDUAR NIE WYDAJE SIĘ ZMIENIAĆ NA 25

Informacja: Ostatnie zmiany odnośnie Ulduar spowodowały, że zachowuje się on od tej pory jak każdy inny, elastyczny rajd. Liczba "10" na minimapie nie oznacza poziomu trudności, ale najniższą ilość graczy, dla której jest obecnie wyskalowany poziom trudności.

KONTO: ALERTY KOMÓRKOWE/AUTHENTICATOR, DODATKOWE MIEJSCE W PLECAKU

Informacja: Zaoferowanie 4 dodatkowych miejsc w plecaku spowodowało wyraźny wzrost zainteresowania Alertami Komórkowymi oraz Authenticatorem. Prosimy pamiętać, że odblokowanie dodatkowej przestrzeni może potrwać do 30 minut od momentu dodania do konta obu usług oraz wymagać wylogowania i powrotu do gry. Więcej informacji o tych zabezpieczeniach możecie znaleść tutaj: [Alerty Komórkowe] [Authenticator]

7.3.5 Informacje o aktualizacji Forum Pomocy Technicznej BlizzardCSEU_PL Zgłaszanie błędów