Gra World of Warcraft: Battle for Azeroth jest już dostępna w przedsprzedaży w Sklepie Blizzarda.

Przedsprzedaż cyfrowej wersji gry, a Edycja Kolekcjonerska

W tej chwili nie mamy informacji odnośnie przedsprzedaży cyfrowej wersji gry i jej ulepszenia do Edycji Kolekcjonerskiej. Wiadomość w tej sprawie zostanie opublikowana przed premierą Battle for Azeroth. Prosimy zerkać na stronę World of Warcraft oraz konto Warcraft na Twitterze, gdzie zamieścimy najnowsze informacje związane z Edycją Kolekcjonerską gry.

Przedmioty Promocyjne W Edycji Cyfrowej Deluxe

Edycja Cyfrowa Deluxe zawiera nagrody, które można aktywować w innych grach Blizzarda. Niektóre z nagród nie będą dostępne natychmiast i zostaną dodane w późniejszym okresie.

Sprzymierzone Rasy
  • Każda Sprzymierzona Rasa posiada unikalne wymagania, które trzeba spełnić w celu jej odblokowania i uzyskania opcji stworzenia postaci.
  • Jeśli transakcja została zakończona podczas obecności w grze i nie pojawiło się zadanie proszące o wizytę w Ambasadzie Sprzymierzonych Ras, to wylogowanie i powrót do gry powinny pomóc.
  • Jeśli posiadasz reputację Exalted z odpowiednią frakcją, ale wciąż nie spełniasz wymagań, to zaloguj się do postaci, która zdobyła tą reputację.
  • Prosimy pamiętać, że Heritage Armor dla Sprzymierzonych Ras nie zostanie przyznana w przypadku skorzystania z awansu postaci, zmiany rasy lub zmiany frakcji.
Wymagania Systemowe

Nadchodzące rozszerzenie przyniesie zmianę wymagań systemowych. Przed zakupem prosimy upewnić się, że wasz sprzęt spełnia aktualne wymagania Battle of Azeroth. Wymagania systemowe można znaleźć tutaj.

Awans Postaci na Poziom 110
Informacje o zaktualizowanym Awansie Postaci na Poziom 110 znajdują się tutaj.

Realizacja Zakupu

Lista akceptowanych metod płatności jest dostępna tutaj. Prosimy pamiętać, że Sklep Blizzarda nie pozwala rozdzielać transakcji pomiędzy kilka metod płatności.

Jeśli napotkasz na problem podczas zakupu, to ten artykuł zawiera listę popularnych błędów wraz z rozwiązaniami.

Prosimy śledzić kanał Działu Pomocy Blizzard na Twitterze @BlizzardCSEU_PL w celu uzyskania informacji o aktualnych problemach i statusie naszych usług.