Uwaga: Klucze gier, ulepszenia, przedmioty w grach, postępy w grach oraz listy przyjaciół są unikalne dla danego regionu i nie mogę być przenoszone pomiędzy regionami.

Globalna Gra Battle.net pozwala na podłączenie do serwerów w innych regionach, niż twój macierzysty, co ułatwia grę z przyjaciółmi z całego świata. Globalna Gra jest dostępna w Diablo III, StarCraft II, Hearthstone, Heroes of the Storm i Overwatch. Twoim domyślnym regionem jest region domowy, ustalany na podstawie kraju zamieszkania podanego na koncie Battle.net.

Regiony Gry Globalnej

  • Ameryki dla graczy z Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej i Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Australii oraz Nowej Zelandii.
  • Ywaga: Azja Południowo-Wschodnia jest osobnym regionem w StarCraft II.
  • Europa dla graczy z Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Rosji, Afryki oraz krajów Bliskiego Wschodu.
  • Azja dla graczy z Korei Południowej oraz regionu Tajwanu, Hong Kongu oraz Makau.
  • Globalna Gra w Overwatch

    Globalna Gra w Overwatch działa inaczej, niż w pozostałych z naszych gier. Postępy na koncie, w tym przedmioty odblokowane w grze, są dostępne we wszystkich regionach.

    Uwaga: Ograniczenia związane z kluczem gry, ulepszeniami i listą przyjaciół wciąż obowiązują.

Zmienianie Regionów

Region można zmienić przez Ustawienia w menu gry lub w opcjach Aplikacji Battle.net. Aby zmienić region w Aplikacji Battle.net, wybierz region z rozwijanego menu znajdującego się nad przyciskiem Graj. Po uruchomieniu gry zalogujesz się do wybranego regionu.

Uwaga: Kiedy twój klient gry zostanie zaktualizowany, to dostęp do regionów, które nie otrzymały jeszcze danej aktualizacji, zostanie zablokowany. Po przerwie konserwacyjnej i wprowadzeniu aktualizacji, dostęp do wszystkich regionów zostanie odblokowany.