Reaper of Souls – dodatki za zamówienie przedpremierowe

Reaper of Souls – dodatki za zamówienie przedpremierowe

Nefalemowie, słuchajcie uważnie! W świecie śmiertelników pojawiły się nowe, wyjątkowe dodatki cyfrowe! Otrzymają je śmiałkowie, którzy założą zamówienie przedpremierowe na dodatek Reaper of Souls™ w sklepie Battle.net bądź aktywują klucz gry z pudełka do 31 marca 2014

Oto, co dla was przygotowaliśmy:

D3ROS_PreOrder_BonusItems_BlogImage.jpg

Skrzydła Odwagi: Pokażcie, że waszym bohaterom w Diablo III nie brakuje zapału do walki i wyruszcie na krucjatę przeciwko Śmierci przyozdobieni świetlistymi skrzydłami Imperiusa, Archanioła Odwagi.

Valla, Łowczyni Demonów: Odblokujcie grywalną postać łowczyni demonów w Heroes of the Storm – sieciowej, darmowej drużynowej bijatyce z udziałem waszych ulubionych bohaterów z gier Blizzarda, wyróżniającej się szybką akcją i zróżnicowanymi polami bitew.


Jeżeli złożyliście już zamówienie przedpremierowe na cyfrową wersję Reaper of Souls – edycję standardową bądź edycję cyfrową deluxe – nie musicie się niczym przejmować. Wymienione powyżej dodatki zostaną automatycznie przypisane do waszego konta Battle.net.

  • Skrzydła Odwagi zostaną automatycznie przesłane waszym postaciom w Diablo III (zarówno istniejącym, jak i nowym) – powinniście otrzymać stosowne powiadomienie w grze po 20 marca.
  • Valla, Łowczyni Demonów zostanie udostępniona w dniu premiery gry Heroes of the Storm. Miejcie na uwadze, że wciąż trwają intensywne prace nad grą i nie ogłoszono jeszcze, kiedy się ona ukaże. Regularnie zaglądajcie na oficjalną stronę, gdzie będziemy zamieszczać informacje na ten temat. Co więcej, złożenie zamówienia przedpremierowego na Reaper of Souls nie gwarantuje udziału w ewentualnych testach wersji alfa lub beta Heroes of the Storm.

Jeżeli zamówiliście Reaper of Souls w wersji pudełkowej w innym sklepie i chcecie otrzymać dodatki za zamówienie przedpremierowe, przypiszcie klucz gry do swojego konta Battle.net do 31 marca 2014. Dotyczy to zarówno edycji standardowej, jak i edycji kolekcjonerskiej. Po tym terminie oba bonusy na zawsze przepadną w gorejących czeluściach Płonących Piekieł. Krótko mówiąc, macie sześć dni od premiery dodatku, aby zrealizować kod. Warto więc jeszcze dziś złożyć zamówienie.

Wypatrujcie więcej informacji o zaplanowanej na 25 marca premierze Reaper of Souls na oficjalnej stronie dodatku. Zaglądajcie także na stronę społecznościową Diablo III, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami i wziąć udział w dyskusji na forum.

Do zobaczenia w Sanktuarium, dzielni Nefalemowie!

– Twórcy Diablo III

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.