Możesz zakupić Paczki Kart, Paczki Najemników, Przygody oraz alternatywne portrety Bohaterów w Sklepie w grze Hearthstone®. Niezależnie od tego, na jakim urządzeniu dokonasz zakupów – postępy oraz kolekcja są współdzielone na każdym urządzeniu, na którym zalogujesz się używając swojego konta Battle.net.

Otwarcie Paczki Kart w Hearthstone dodaje 5 kart do Twojej kolekcji. Odpowiednie istniejące tutaj reguły zapewniają ekscytujące doznania przy otwieraniu każdej paczki.

Uwaga:Te reguły nie mają zastosowania w wypadku Mini Zestawów. Mini Zestawy to kolekcje konkretnych kart. Nie są to paczki kart podlegające mechanice losowości. Jeśli Mini Zestaw zawiera karty, które już posiadasz – to i tak otrzymasz je ponownie.

Rzadkość Kart oraz Szanse Wypadania Kart

  Istnieją trzy rodzaje rzadkości kart: Rzadkie, Epickie oraz Legendarne.

  • Rzadkie karty : Każdy pakiet kart zawiera co najmniej jedną rzadką kartę lub lepszą.
  • Epickie karty : Jedną epicką kartę można uzyskać średnio w pięciu paczkach.
  • Legendarne karty : Jedna legendarna karta jest gwarantowana w pierwszych 10 paczkach nowego rozszerzenia gry. Kolejne legendarne karty można zdobyć średnio w 20 zestawach kart.

  Nie otrzymasz kolejnej kopii karty Legendarnej dopóki nie posiadasz wszystkich kart Legendarnych z tego dodatku. Podobnie, nie otrzymasz więcej niż dwóch kopii kart Zwykłych, Rzadkich czy Epickich dopóki nie będziesz posiadać dwóch kopii każdej karty o tej rzadkości w danym rozszerzeniu.

  Stworzenie karty liczy się jako jej posiadanie, a wszystkie karty, które odczarujesz (zarówno złote jak i nie) również się liczą. Oznacza to, że jeśli otrzymasz kartę, której nie chcesz, możesz ją odczarować i nie otrzymasz jej ponownie, dopóki nie zdobędziesz wszystkich kart o tej rzadkości z danego rozszerzenia.

  Otwarcie Paczki Najemników w Hearthstone dodaje do Twojej kolekcji Najemników 5 przedmiotów z następujących 3 typów:

  • Karty Najemników. Karta Najemnika pozwala ci grać Najemnikiem w trybie Najemników z jego domyślnym portretem.
  • Portrety Najemników . Portret Najemnika to inny wygląd Najemnika, który możesz wybrać grając nim.
  • Monety Najemników. Monety Najemników pozwalają Ci stworzyć Najemnika, jeśli go nie posiadasz i ulepszyć jego umiejętności i wyposażenie. Monety Najemników są unikalne dla każdego Najemnika - na przykład, monety Jainy mogą być użyte tylko z Najemnikiem Jainy.

  Karty, Portrety oraz Monety Najemników występują w 3 rodzajach rzadkości: Rzadkie, Epickie oraz Legendarne.

  Odpowiednie istniejące tutaj reguły zapewniają ekscytujące doznania przy otwieraniu każdej paczki Najemników.

  Rzadkość Najemników oraz Szanse Wypadania Kart Najemników

  Jedno z pięciu miejsc w każdym Pakiecie Najemników jest zarezerwowane, aby otrzymać kartę Najemnika. Zarezerwowane miejsce na kartę określa rzadkość karty Najemników, którą otrzymasz zgodnie z poniższymi wytycznymi dotyczącymi rzadkości.

  • Każdy Pakiet Najemników zawiera co najmniej jedną rzadką lub lepszą kartę Najemnika, z uwzględnieniem poniższych mechanik.
  • Możesz otrzymać jedną epicką kartę Najemników co 5 Pakietów Najemników.
  • W pierwszych 10 pakietach gwarantowana jest jedna legendarna karta Najemników. Kolejne legendarne karty Najemników można zdobyć średnio w 20 Pakietach Najemników.

  Jeśli posiadasz już wszystkie karty Najemników o określonej rzadkości, to zarezerwowany slot na Kartę Najemnika wybierze losowego najemnika o tej samej rzadkości i przyzna Ci Portret Najemnika którego jeszcze nie posiadasz dla tego właśnie Najemnika. Jeśli posiadasz już wszystkie Portrety dla wybranego Najemnika, Portret zostanie automatycznie zamieniony na monety tego Najemnika (liczba monet zależy od rzadkości przedmiotu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji Szanse Wypadania Portretów Najemników). 

  Przedmioty otrzymane z pozostałych czterech miejsc w pakiecie mogą być Kartami Najemników, monetami lub Portretami - i można z nich uzyskać Portrety Najemników dla Najemników, których posiadasz, przed zdobyciem wszystkich pozostałych kart Najemników tej samej rzadkości. 

  Szanse wypadania Monet Najemników

  Paczka Najemników może zawierać jeden lub więcej zestawów Monet dowolnego Najemnika, a każdy zestaw Monet zawiera od 35 do 45 Monet.

  • Rzadkie Monety: Rzadkie Monety mogą wypaść średnio 12 razy na 10 Pakietów Najemników
  • EpickieMonet: Epickie Monety mogą wypaść średnio 10 razy na 10 Pakietów Najemników
  • Legendarne Monety: Legendarne Monety mogą wypaść średnio 8 razy na 10 Pakietów Najemników

  Szanse wypadania Portretów Najemników

  Wszyscy Najemnicy posiadają 3 Złote Portrety Najemników. Wszyscy Legendarni Najemnicy posiadają również Diamentowy Portret Najemnika.

  Za każdym razem, gdy otrzymasz Portret Najemnika* z paczki; portret, który otrzymasz, będzie oparty na następujących szansach procentowych:

  • Dla Legendarnych Najemników: 30% szans na zdobycie każdego z 3 Złotych Portretów i 10% szans na zdobycie Diamentowego Portretu
  • Dla Rzadkich i Epickich Najemników: 33,3% szans na zdobycie każdego z 3 Złotych Portretów

  Kiedy zdobędziesz Portret Najemnika, szansa zdobycia pozostałych Portretów Najemnika jest dynamicznie przeliczana, z nowymi proporcjami opartymi na twojej indywidualnej kolekcji Portretów dla tego Najemnika.

  Nie otrzymasz tego samego Portretu Najemnika, dopóki nie zdobędziesz wszystkich Portretów Najemników dla tego Najemnika. Kiedy posiadasz wszystkie Portrety Najemników, możesz otrzymać drugą kopię Portretu Najemnika, która zostanie automatycznie zamieniona na Monety tego Najemnika: 50 monet dla Rzadkich, 75 monet dla Epickich i 100 monet dla Legendarnych Najemników..

  Czasami możesz otrzymać Portret Najemnika przed otrzymaniem jego Karty Najemnika. Kiedy tak się stanie, będziesz mógł grać tym Najemnikiem z Portretem Najemnika, a Kartę Najemnika możesz zdobyć z pakietów.

  *Gdy otrzymujesz portret najemnika z produktu, który zawiera losowy portret, najemnik jest najpierw losowo wybierany spośród posiadanych najemników i faworyzowany na podstawie liczby nieposiadanych portretów dla każdego posiadanego najemnika, więc masz większe szanse na zdobycie portretu najemnika, na którym masz już mniej portretów. Dla uproszczonego przykładu, jeśli brakuje ci 3 portretów dla Jaraxxusa i posiadasz wszystkie portrety oprócz 1 dla Jainy, masz szansę 3:1 na otrzymanie portretu dla Jaraxxusa zamiast Jainy. Portret dla wybranego Najemnika zależy od wartości procentowych wymienionych powyżej.

  Za zakupy w grze na komputerze stacjonarnym lub przenośnym można zapłacić dowolną metodą płatności akceptowaną w sklepie Battle.net. Dostępne Metody Płatności zależne są od zarejestrowanego kraju Twojego konta. Jeśli posiadasz Saldo Battle.net na swoim koncie, Hearthstone będzie domyślnie sugerować korzystanie z tej metody płatności.

  Opcje Płatności na Urządzeniach Mobilnych

  Przy zakupach w grze na urządzeniach mobilnych używana jest metoda płatności, którą masz zarejestrowaną na koncie Apple App Store, Google Play lub Amazon Appstore zarejestrowanym na Twoim urządzeniu, niezależnie od tego, na którym koncie Battle.net jesteś zalogowany do gry. W celu uzyskania dalszych informacji zapoznaj się z poradnikami dostępnymi tutaj Apple’s, Google’s, Amazon’s support articles.

  Saldo Battle.net nie może być użyte do zakupów w Hearthstone na urządzeniach mobilnych.

  Kontrolowanie Zakupów w Grze

  Aby zapobiec przypadkowym zakupom w grze na komputerze stacjonarnym lub przenośnym, można włączyć opcję Kontroli Rodzicielskiej Battle.net .

  Aby zapobiec przypadkowym zakupom w grze na urządzeniu przenośnym, musisz zastosować odpowiednie ustawienia Kontroli Rodzicielskiej danego urządzenia.

  Problemy z Płatnościami

  Jeśli doświadczasz problemów podczas próby zakupu w grze na komputerze stacjonarnym lub laptopie, spróbuj skorzystać z naszego poradnika Rozwiązywanie Problemów z Płatnościami lub sprawdź poniższą listę najczęstszych błędów.

  Jeśli Twoje konto gry wygląda na zablokowane, może być to rezultat obciążenia zwrotnego na koncie. Zapoznaj się z naszym poradnikiem odnośnie Spłacania Obciążeń Zwrotnych aby sprawdzić dostępne dla Ciebie opcje.

  Problemy z Płatnościami na Urządzeniach Mobilnych

  Jeśli masz problem z dokonaniem zakupu w Hearthstone na swoim urządzeniu mobilnym, całkowicie wyloguj się z aplikacji Hearthstone. W przypadku urządzeń z systemem iOS wyloguj się również z Apple ID. Następnie zaloguj się ponownie i spróbuj jeszcze raz.p>

  Jeśli problem dalej występują, odwiedź Stronę Pomocy Apple App Store, Centrum Pomocy Google Play , lub Centrum Pomocy Amazon AppStore w celu uzyskania dalszej pomocy.

  Najczęstsze Błędy odnośnie Płatności