Możesz połączyć konto Twitch.tv lub YouTube z kontem Battle.net, aby zdobyć specjalne nagrody podczas oficjalnych wydarzeń. W tym celu:

Twitch

 1. Zaloguj się do Twojego konta BattleNet.
 2. Przejdź do sekcji Połączenia.
 3. Kliknij Połącz obok ikonki Twitch i wykonaj instrukcje na ekranie.
Youtube
 1. Zaloguj się do swojego konta Youtube.
 2. Wejdź na stronę Połączone Aplikacje.
 3. Kliknij Połącz obok ikonki Battle.net i wykonaj instrukcje na ekranie.

Uwaga: Jeśli twój PC jest dzielony z innymi osobami lub posiadasz kilka kont Blizzard to upewnij się, że połączone konto jest tym, na którym chcesz otrzymywać nagrody.

Znane Problemy

 • Upewnij się, że jesteś zalogowany do połączonego konta Twitch podczas oglądania danej imprezy. Jeśli nie będziesz zalogowany, to oglądanie transmisji nie zostanie zaliczone i nie otrzymasz nagrody.
 • Niektóre wtyczki wykorzystywane przez przeglądarki mogą uniemożliwić Twitchowi wykrycie twojej obecności na kanale danej transmisji. Wyłącz tymczasowo swoje wtyczki w celu uniknięcia potencjalnych kłopotów z otrzymaniem nagród. Twitch i Blizzard nie może pomóc z problemami wywołanymi niekompatybilnymi wtyczkami.
 • Notyfikacje odnośnie nagród zdobytych na Youtube mogą nie być widoczne - ale wszystkie nagrody są poprawnie przyznawane w grze.
 • Po odłączeniu konta Twitch od konta Battle.net nie będzie można połączyć nowego konta Twitch przez 7 dni. Jeśli niedawno odłączyłeś konto Twitch, musisz zaczekać na ponowne połączenie nowego.
 • Zresetowanie hasła Twitch spowoduje przerwanie istniejącego połączenia do witryny Battle.net. Jeśli zresetujesz hasło do konta Twitch, musisz wykonać opisane powyżej czynności, aby odłączyć konto Twitch i połączyć je ponownie z kontem Battle.net.