Nie Mogę Stworzyć Fireside Gatherings

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 103458
Powiązanie gry:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę stworzyć Fireside Gathering.
  • Moje Fireside Gathering nie jest widoczne.
  • Nie mogę założyć swojej tawerny.

Stworzenie Fireside Gathering wymaga posiadania w pełni zarejestrowanego konta Blizzard oraz co najmniej trzech wygranych meczy w trybie Rozrywki, Rankingu lub Areny.

Odwiedź stronę poświęconą tworzeniu Fireside Gatherings w celu dodania wydarzenia, które zostanie automatycznie zaakceptowane pod warunkiem, że nie chcesz otrzymać materiałów promocyjnych lub pomocy z nagrodami. Jeśli chcesz Założyć Karczmę to upewnij się, że wybrałeś publiczne miejsce. Możesz stworzyć prywatne wydarzenie, ale organizacja takiego spotkania nie pozwoli na Założenie Karczmy,

W dniu wydarzenia zacznij od "rozpakowania" Fireside Gathering:

  1. Zaloguj się do swojego konta
  2. Upewnij się, że twoje urządzenie ma włączone usługi lokalizacyjne
  3. Upewnij się, że twój klient Hearthstone jest zaktualizowany
  4. Podłącz swoje urządzenie do lokalnego WiFi
  5. Podążaj za instrukcjami w celu dodania swoich punktów dostępowych WiFi

Troje lub więcej uczestników musi dołączyć do twojego Fireside Gathering, zanim będzie można uznać je za renomowane. Jeśli uczestnicy mają problem z podłączeniem się do wydarzenia lub nie widzisz ich na liście uczestników, to wykonaj kroki opisane w naszym artykule pomocy.

Więcej informacji znajdziesz w Zasoby karczmarza.

Uwaga: Wydarzenie musi być stworzone z 5-dniowym wyprzedzeniem. Jeśli modyfikujesz wydarzenie na 5 dni przed startem, to jego czas i data rozpoczęcia mogą zostać przesunięte jedynie do przodu.

Próbowałeś już wszystkiego?

Jeśli po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności nadal potrzebujesz pomocy, wejdź na nasze Forum Pomocy Technicznej lub skontaktuj się z nami.