Jak Stworzyć Spotkanie Przy Kominku

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 103458
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę stworzyć Fireside Gathering
  • Moje Spotkanie Przy Kominku jest niewidoczne
  • Nie mogę założyć swojej Tawerny.

Jak Stworzyć Spotkanie Przy Kominku

Odwiedź stronę poświęconą tworzeniu Fireside Gatherings w celu dodania wydarzenia. Stworzenie Fireside Gathering wymaga posiadania w pełni zarejestrowanego konta Battle.net oraz co najmniej trzech wygranych meczy w trybie Rozrywki, Rankingu lub Areny.

Wydarzenie musi być stworzone z 5-dniowym wyprzedzeniem. Jeśli modyfikujesz wydarzenie na 5 dni przed startem, to jego czas i data rozpoczęcia mogą zostać przesunięte jedynie do przodu.

Otrzymasz email z potwierdzeniem gdy twoja rejestracja wydarzenia zostanie zaakceptowana, a samo wydarzenie będzie następnie widoczne na stronie wyszukiwania wydarzeń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie z zasobami karczmarza.

Założenie Karczmy

Jeśli chcesz Założyć Karczmę to upewnij się, że wybrałeś publiczne miejsce w Spotkaniu Przy Kominku. W chwili obecnej wyłączyliśmy możliwość tworzenia publicznych spotkań z powodu Covid-19. To oznacza, że w chwili obecnej tworzenie publicznych rozgrywek nie jest możliwe. Będziecie mogli zakładać publiczne karczmy gdy będzie ponownie bezpiecznie i możliwość tworzenia rozgrywek zostanie ponownie włączona na stronie.

Chcę również Otrzymać Materiały Promocyjne

Istnieje możliwość wysłania prośby w celu otrzymania materiałów promocyjnych dla spotkań organizowanych w czasie oficjalnych wydarzeń promocyjnych Blizzarda takich jak na przykład premiera nowego dodatku. Wydarzenia, które będą mogły otrzymać materiały promocyjne będą publikowane na naszym blogu.

Jak Rozpocząć Spotkanie Przy Kominku

Rozpakowanie wydarzenia możesz zacząć do 24 godzin przed jego oficjalnym startem. Uczestnicy nie będą widzieć twojego wydarzenia do 2 godzin przed jego rozpoczęciem. Zapewni ci to sporo czasu na jego przygotowanie.

  1. Zaloguj się do swojego konta
  2. Upewnij się, że twoje urządzenie ma włączone usługi lokalizacyjne
  3. Upewnij się, że twój klient Hearthstone jest zaktualizowany
  4. Podłącz swoje urządzenie do lokalnego WiFi
  5. Podążaj za instrukcjami w celu dodania swoich punktów dostępowych WiFi

Uczestnicy mogą dołączyć do Twojego wydarzenia w odległości 100 metrów od jego lokalizacji na mapie. Jeśli nie widzisz swoich uczestników lub nie mogą oni dołączyć do twojego wydarzenia to sprawdź artykuł pomocy Nie Mogę Dołączyć Do Fireside Gatherings.