Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Nie Mogę Dołączyć Do Gildii

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 10535
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Nie można dołączyć do gildii
  • Komunikat o błędzie pojawia się już w gildii.
  • Nie widzę zaproszeń do gildii

Niedawno przywrócona postać

Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń, że niedawno przywrócone postacie nie mogą dołączyć do gildii. Możemy potwierdzić, że nie działa zgodnie z zamierzeniami. Obecnie nie mamy rozwiązania, które można by zastosować. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, podczas gdy nasi twórcy pracują tak szybko, jak to możliwe, aby rozwiązać problem.

Jeśli odkryjesz nowy problem, prześlij nowe zgłoszenie.

 

Informacje ogólne i ograniczenia

Istnieje kilka ograniczeń, które mogą uniemożliwiać ci dołączenie do gildii. Poniżej znajdziecie kilka czynności, które należy wykonać, aby rozwiązać najczęściej występujące problemy:

Maksymalna liczba członków gildii wynosi 1000. Nie możesz dołączyć do gildii, która osiągnęła ten limit. Aby rozwiązać ten problem, poproś dowódcę gildii lub oficera gildii, aby zrobił dla ciebie miejsce, jeśli gildia jest obecnie pełna.

Nie możesz dołączyć do gildii, jeśli twoje konto WoW zostało wyciszone. Gildie to funkcja społecznościowa, a wszystkie funkcje społecznościowe są blokowane podczas wyciszenia. Spróbuj ponownie po zakończeniu wyciszania.

Twoja postać musi znajdować się na tym samym serwerze, na którym utworzono gildię, lub na serwerze połączonym z tym serwerem. Jeśli nie, nie będziesz mógł dołączyć do gildii. Aby dołączyć, musisz przenieść swoją postać na właściwy serwer.

Upewnij się, że zaproszenia do gildii nie są blokowane, wykonując następujące czynności:

  1. Otwórz menu gry (domyślny klawisz Escape)
  2. Kliknij przycisk Opcje
  3. Wybierz podmenu Społeczność
  4. Upewnij się, że zaproszenie do gildii blokowania jest odznaczone