Heroes of the Storm - Kara za Opuszczanie Meczów

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 10617
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Utrata punktów oraz kara w Heroes
  • Status dezertera po rozłączeniu
  • Rozłączenie z meczu w Heroes of the Storm i utrata rankingu

Problemy z połączeniem czasami prowadzą do wymuszonego opuszczenia gry. Dlatego kary za opuszczanie gier zaczynają się pojawiać dopiero po przekroczeniu pewnej określonej granicy.

Opuszczenie gry w której mierzysz się z innymi graczami zbliża Cię do tej granicy, oraz do otrzymania statusu dezertera. Dotyczy to też fazy wybierania postaci w trybach Storm League oraz Unranked Draft.

Posiadając status dezertera możesz grać tylko przeciwko AI oraz w trybie Quick Match. Twój czas oczekiwania na grę może być dłuższy niż zwykle, ponieważ możesz grać tylko z innym dezerterami aż do momentu oczyszczenia swojego statusu. Jako dezerter, widoczne jest informujące o tym ostrzeżenie w górnej części ekranu gry. Najechanie kursorem myszy na to ostrzeżenie wyświetli dodatkowe informacje - oraz ilość gier konieczną do utracenia statusu dezertera.

Uwaga: Opuszczenie lobby wybierania postaci lub meczu w Trybie Rankingowym prowadzi do utraty 500 Punktów Rankingowych. Punkty można odzyskać wygrywając mecze bez ich opuszczania.

Dział Wsparcia nie ma żadnej możliwości przywracania utraconych Punktów Rankingowych.