Zatrzymuje czas odnowienia usługi dla postaci

Zaktualizowano: 1 tydzień temu
ID artykułu: 45016
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Czy możesz usunąć czas odnowienia, abym mógł zmienić rasę?
  • Nie można przetransferować postaci, oznacza to "Przeniesiono zbyt niedawno".
  • Chcę pominąć czas odnowienia dla zmiany frakcji.
  • Błąd "Ta postać jest nadal w trakcie odnowienia dla tej usługi"

Niektóre usługi dla postaci wyzwalają czas odnowienia, który uniemożliwia korzystanie z dodatkowych usług dla tej postaci.

Darmowe migracje nie podlegają temu ograniczeniu i nie wyzwalają czasu odnowienia. Dział obsługi klienta nie może pominąć okresów odnowienia.

Modern WoW

Większość czasów odnowienia usługi postaci wynosi 72 godziny, w tym czasie nie można wykonać innej usługi tego samego rodzaju. Jeśli jednak postać zostanie przeniesiona na inne konto, nie będzie w stanie dokonać Płatnego Transferu Postaci przez 30 dni.

Po skorzystaniu z usługi natychmiastowego awansu postaci postać nie będzie mogła dokonać transferu serwerów, frakcji lub zmiany rasy w ciągu 72 godzin czasu odnowienia.

WoW Classic

Postać może korzystać z usługi płatnego transferu postaci tylko raz na 90 dni.

Progresja WoW Classic

Czasy odnowienia Płatnego transferu postaci, Zmiany Frakcji i Zmiany Rasy wynoszą 30 dni. W tym czasie nie możesz wykonać innej usługi tego samego rodzaju. Ponadto nie można dokonać Zmiany Frakcji lub Zmiany Rasy w ciągu 30 dni od siebie.

Po użyciu natychmiastowego awansu postaci postać nie będzie mogła dokonać transferu serwerów ani zmiany frakcji w ciągu 72 godzin.