Nagrody Za Zrekrutowanie Przyjaciela

Zaktualizowano: 2 tygodni(e) temu
ID artykułu: 11009
Powiązanie gry:

Najczęstsze problemy

Nie otrzymałem nagród w grze i nie jestem pewien sposobu ich działania.

Więcej informacji o łączeniu kont znajdziesz w naszym artykule poświęconym Rekrutowaniu Znajomych w World of Warcraft.

Premie w grze

Premie w grze są dostępne tylko wtedy, gdy konta pozostają połączone. Po upływie 90 dni obaj gracze przestaną otrzymywać premie i wszystkie niezdobyte poziomy premii przepadną. Wszystkie programy rekrutacji przyjaciół kończą się na 90. poziomie.

Uwaga: Oboje gracze muszą być na tym samym serwerze i należeć do tej samej frakcji - w innym przypadku opisane bonusy nie będą działać.

Przywoływanie znajomych

Połączeni gracze mogą przywoływać się nawzajem raz na 30 minut, jeśli ich postacie są w tej samej krainie i należą do tej samej frakcji. Aby przywołać znajomego, kliknij PPM portret jego postaci i wybierz opcję Summon Friend.

Uwaga: Postacie, które są rycerzami śmierci, goblinami, worgenami lub pandami nie mogą zostać przywołane, dopóki nie ukończą swoich wątków fabularnych w strefie startowej.

Premie do doświadczenia i reputacji

Połączeni gracze zdobywają 50% więcej doświadczenia za pokonanych wrogów i za wykonane zadania, a także dodatkowo 10% punktów reputacji za pokonanie wrogów, którzy zapewniają reputację. Aby otrzymać premię do doświadczenia i reputacji, należy spełniać następujące warunki:

 • Obie postacie muszą być w tej samej drużynie i znajdować się nie dalej niż 100 jardów od siebie.
 • Różnica poziomu postaci nie może być większa niż 4, a obie postacie muszą być poniżej 90. poziomu.
 • Potwory i zadania nie mogą być dla żadnego z graczy na szarym poziomie trudności (trywialnym).

Uwaga: Bonusowe doświadczenie nie sumuje się z premią przyznawaną przez Heirloomy.

Dodawanie poziomów

Kiedy konta są powiązane, za każde dwa poziomy zdobyte przez twojego rekruta może on dodać jeden poziom jednej z twoich postaci. Twój znajomy musi zalogować się postacią, która może przyznać poziom, kliknąć portret waszej postaci i wybrać opcję Grant a level. Menu „Grant a level” pojawi się tylko wtedy, gdy:

 • Postacie są na tym samym serwerze i w tej samej frakcji.
 • Postacie znajdują się w odległości do 100 jardów od siebie.
 • Postać przyznająca poziom jest na wyższym poziomie niż postać obdarowywana.
 • Postać otrzymująca poziom jest na poziomie 89 lub niższym.
 • Postać otrzymująca poziom nie ma wyłączonego przyznawania doświadczenia.
 • Otrzymywać można tylko poziomy, które zdobywane są w trakcie normalnej rozgrywki. Poziomy zdobywane przez szybki awans postaci nie są objęte premią.

Uwaga: Niewykorzystane poziomy nie są przenoszone podczas kopiowania lub transferu postaci. Pamiętaj, aby je wykorzystać przed dokonaniem transferu.

Nagrody dla Rekrutanta

Wspaniałym korzyściom w grze towarzyszą dodatkowe nagrody, które otrzymasz po kupnie czasu gry przez zrekrutowanego gracza.

Nagrody dla Weterana są objęte ośmiodniowym okresem oczekiwania na dostawę, liczonym od chwili obciążenia zrekrutowanego gracza za czas gry.

Rekrut kupuje...Weteran otrzymuje...
Dwa miesiące czasu gryJeden miesiąc darmowego czasu gry
Trzeci miesiąc czasu gryEpicki wierzchowiec lub zwierzak (wybór gracza)

Uwaga: Karta kredytowa i PayPal nie zostaną obciążone do chwili wykorzystania całego czasu gry dostępnego na koncie (w tym darmowego czasu gry z promocji). Transakcje niezbędne do uzyskania nagród przez Weterana mogą w tej sytuacji potrzebować miesiąca lub dwóch na zakończenie.

Wykonaj poniższe kroki, aby odebrać nagrody:

 1. Zaloguj się do World of Warcraft. Jeśli twoje konto powinno odebrać wierzchowca lub zwierzaka, to na ekranie pojawi się informacji o uzyskaniu nagrody za Zrekrutowanie Przyjaciela.
 2. Otwórz Friends List i kliknij guzik Recruit A Friend w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz jednego wierzchowca lub zwierzaka i kliknij Claim Reward, a zwierzak lub wierzchowiec zostanie dostarczony do twoich toreb. Jeśli torby są pełne, to nagroda zostanie przeniesiona do skrzynki pocztowej w grze.