Brak Nagród za Zrekrutowanie Przyjaciela

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 10439
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie otrzymałem nagród za udział w programie Zrekrutuj Przyjaciela.
  • Mój przyjaciel opłacił abonament, ile muszę czekać na otrzymanie Wierzchowca?

Odblokowywanie nagród

Kiedy rekrut doda do konta co najmniej 30 dni Czasu Gry, gwarantuje to rekrutującemu graczowi nagrodę. Dostępne nagrody można sprawdzać na stronie usługi Zrekrutuj Przyjaciela oraz odbierać je bezpośrednio w grze. Odebranie nagrody automatycznie dodaje ją do Twojego konta Blizzard. 

Czas Gry dodany przez rekruta może być odnawialnym abonamentem, pojedynczym doładowaniem cyfrowym, doładowaniem z Żetonu WoW, kodem z karty-zdrapki, albo darmowymi 30 dniami z Kompletnej Edycji World of Warcraft. Należy tylko zwrócić uwagę na fakt, że opłata za odnawialny abonament pobierana jest dopiero w momencie wygaśnięcia poprzednio dodanego do konta Czasu Gry.

Nagrody nie mogą zostać odebrane jeśli płatność rekruta jest wciąż przetwarzana. W większości przypadków trwa to raptem kilka minut, lecz maksymalny czas oczekiwania wynosi do 24 godzin i jest to normalne dla większości metod płatności. Dla niektórych, takich jak dostępne w pewnych krajach systemy oparte na gotówce typu PayU czy Yandex, ten czas oczekiwania może wyjątkowo wydłużyć się nawet do 8 dni.

Uwaga: Jeśli zaproszony znajomy doda jednorazowo więcej niż 30 dni czasu gry (na przykład aktywując 3 albo 6 miesięczny abonament) nagrody, poza tymi w pierwszym miesiącu, będą aktywowane jedna na miesiąc, od momentu dodania czasu gry na koncie zaproszonej osoby.

Więcej szczegółów oraz dodatkowych informacji można znaleźć na stronie usługi Zrekrutuj Przyjaciela.

Odbieranie nagród w grze

Aby odebrać zdobytą nagrodę w grze:
  1. Zaloguj się do World of Warcraft.
  2. Otwórz Listę Przyjaciół (Friends List, domyślny klawisz O) i kliknij zakładkę Zrekrutuj Przyjaciela (Recruit A Friend).
  3. Wybierz opcję Odbierz Nagrodę (Claim Reward).