Nie Mogę Zaprosić Przyjaciela

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 11556
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Otrzymuję komunikat "konto nie spełnia warunków" („this account is ineligible") kiedy próbuję zaakceptować zaproszenie do rekrutacji 
  • Nie mogę zrekrutować znajomego, pojawia się błąd informujący, że konto jest nie spełnia  warunków
  • Nie widzę guzika funkcji Recruit a Friend.
  • Jak mam wysłać zaproszenie mojemu przyjacielowi?

JESTEM REKRUTEM

Do rekrutacji kwalifikują się tylko konta utworzone w ciągu ostatnich 7 dni lub konta, które były nieaktywne (bez czasu gry) przez 24 miesiące lub dłużej. Istnieje 7-dniowy okres czasu dla wcześniej nieaktywnych kont, które zostaną zrekrutowane po dodaniu czasu gry. Konta, które zostały utworzone ponad 7 dni temu, ale nigdy nie posiadały czasu gry, nie kwalifikują się do rekrutacji.

JESTEM REKRUTEREM

Interfejs usługi Recruit a Friend znajduje się w grze na Liście Przyjaciół (domyślny klawisz O). Interfejs wyświetla informacje na temat obecnych rekrutów oraz nagród, oraz pozwala na użycie opcji Rekrutacja (Recruitment). Guzik ten generuje specjalny link rekrutacyjny - po jego wysłaniu potencjalnym rekrutom pozwala on na połączenie kont.

Ta usługa wymaga aktywnego Czasu Gry i jest dostępna tylko we współczesnej wersji WoW. Jeśli opcja nie jest widoczna nawet po dodaniu Czasu Gry, to zresetuj swój interfejs użytkownika

Mogą istnieć dodatkowe ograniczenia podczas zapraszania graczy z innego kraju, szczególnie jeśli ich konto Battle.net ma przypisaną inną walutę. Dział obsługi klienta nie może obejść tych ograniczeń.