Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Nie Mogę Dodać Znajomego Za Pomocą BattleTagu Lub Real ID

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 70432
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Mój znajomy nie otrzymuje ode mnie zaproszenia.
  • Otrzymuję komunikat błędu ''Nie masz już więcej miejsca na znajomych Blizzard''.

Jeśli nie możesz dodać znajomych za pomocą BattleTaga albo Real ID to upewnij się, że podajesz poprawny BattleTag lub adres email osoby, którą chcesz zaprosić. Jeśli jednak problem dalej występuje, sprawdź dodatkowo opisane poniżej szczegóły. 

ZNAJOMI ZABLOKOWANI PRZEZ POMYŁKĘ

Upewnij się, że nie jesteście ze znajomą osobą wzajemnie przez pomyłkę zablokowani, na przykład poprzez użycie opcji ignorowania gracza w jednej z naszych gier.

  1. Otwórz Aplikację Battle.net App.
  2. Kliknij na logo Blizzard a następnie na Ustawienia.
  3. Kliknij opcję Znajomi i Czat.
  4. Wybierz Zobacz listę zablokowanych.

Jeśli okaże się, ze byliście nawzajem zablokowani - usuńcie blokadę a następnie spróbujcie dodać się ponownie.

NOWE KONTA battle.net

Jeśli jesteś nowym graczem a Twoje konto dopiero niedawno zostało stworzone, upewnij się, że Twoje pełne dane są zarejestrowane na stronie Danych Konta, a Sekretne Pytanie jest wybrane i ustawione w sekcji Zabezpieczeń

Jeśli to znajoma osoba jest nowym graczem to sprawdźcie powyższe także dla jej konta, a następnie spróbujcie zaprosić się ponownie. 

LISTA ZNAJOMYCH PEŁNA

Możesz mieć maksymalnie 600 znajomych BattleTag lub Real ID. Jeśli osiągnąłeś już ten limit, przy próbie zaproszenia kolejnej osoby otrzymasz informujący Cię o tym komunikat błędu. Aby móc dodać nowego znajomego, musisz usunąć któregoś z obecnych.

Wysłane przez Ciebie oczekujące prośby o dodanie do znajomych będą liczyć się do Twojego limitu znajomych na koncie. Aby przejrzeć i sprawdzić wysłane prośby:

  1. Otwórz Aplikację Battle.net.
  2. Kliknij na logo Blizzard a następnie na Ustawienia.
  3. Kliknij opcję Znajomi i Czat.
  4. Wybierz Zobacz wysłane prośby o dodanie.

Jeśli posiadasz dużo wysłanych oczekujących próśb, usuń niektóre a następnie spróbujcie ze znajomym ponownie się zaprosić. 

KONTROLA RODZICIELSKA

Konto zabezpieczone przez Kontrolę Rodzicielską nie może posiadać znajomych Real ID. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz porozmawiać z rodzicami lub opiekunami na temat Aktualizacji Ustawień Kontroli Rodzicielskiej. Jeśli to Twój znajomy znajduje się w takiej sytuacji, musi zrobić to samo.

Konta posiadające aktywną Kontrole Rodzicielską mogą posiadać tylko znajomych dodanych za pomocą BattleTaga.