Nie Mogę Dodać Zwierzaka Bojowego

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 11142
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę dodać towarzysza to dziennika lub kolekcji
  • Błąd podczas próby dodania zwierzaka
  • Kupiłem na aukcji zwierzaka, ale pojawia się błąd "Can't add companion to your account."

Jeśli nie możesz dodać do kolekcji zwierzaka bojowego lub towarzysza, to sprawdź następujące rzeczy.

Ograniczenia Poziomu

Dodanie zwierzaka jest możliwe tylko wtedy, gdy już posiadasz na koncie zwierzaka na tym samym lub wyższym poziomie.

Jeśli kupisz zwierzaka na poziomie 25, ale na koncie posiadasz jedynie zwierzaka na poziomie 1, to nie będziesz mógł dodać nowego zakupu do kolekcji. Musisz zdobyć 25 poziom na już posiadanym zwierzaku i dopiero wtedy dodać zakupionego towarzysza do konta.

Jeśli wsadzisz do klatki swojego jedynego zwierzaka na poziomie 25, to nie będziesz mógł go wyjąć z klatki do czasu zdobycia kolejnego zwierzaka na poziomie 25.

Za Dużo Zwierzaków

Twoja kolekcja jest ograniczona do 1000 zwierzaków i może zawierać tylko 3 zwierzaki z każdego rodzaju.

Po skończeniu osiągnięcia Battle for Broken Isles, otrzymasz Pocket Pet Portal za pomoca którego zwiększysz maksymalny limit swojej kolekcji zwierzaków. Po zwiększeniu limitu do 1500, możesz powiększyć ją do 2000 poprzez zakup Interdimensional Pet Portal za 1000 Polished Pet Charms od sprzedawcy akcesoriów dla zwierzaków (pet vendor) w Battle for Azeroth.

Po osiągnięciu tego limitu dodawanie kolejnych zwierzaków będzie możliwe po wypuszczeniu lub wsadzeniu do klatki obecnie posiadanych towarzyszy.

Przed wsadzeniem do klatki lub wypuszczenie zwierzaki muszą być w pełni zdrowia oraz zostać usunięte z okna Battle Pet. Jeśli chcesz wypuścić zwierzaka lub wsadzić go do klatki, to otwórz interfejs Kolekcji (domyślnie: Shift-P) i kliknij zakładkę Pet Journal na dole strony.

Zwierzaki złapane w dziczy mogą zostać tylko wypuszczone. Odszukaj zwierzaka w panelu po lewej stronie, kliknij na nim prawym guzikiem i wybierz Release. Większość z pozostałych zwierzaków może zostać wsadzona do klatki przez kliknięcie prawym guzikiem i wybranie Put In Cage.

Jeśli zdobędziesz osiągnięcie Battle on the Broken Isles to otrzymasz Pocket Pet Portal , który zwiększy maksymalną liczbę zwierzaków w kolekcji do 1500.