Brak Dodatkowego Miejsca w Plecaku w World of Warcraft

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 137430
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Usunąłem authenticator i zniknęło dodatkowe miejsce w plecaku.
  • Co się dzieje w moimi przedmiotami po usunięciu authenticatora i dodatkowego miejsca w plecaku?
  • Wciąż nie dostałem dodatkowego miejsca w plecaku.
  • Dlaczego moje dodatkowe miejsca w plecaku wyświetlają się jako zablokowane? Mam authenticator dodany do konta.

Podstawowy plecak World of Warcraft posiada 16 slotów. Możesz zdobyć 4 dodatkowe miejsca, dodając do swojego konta zarówno Blizzard Authenticator, jak i Powiadomienia telefoniczne Blizzarda. Te sloty będą wyświetlane jako zablokowane w twojej wersji Battle for Azeroth lub Shadowlands, dopóki nie zostaną aktywowane.

Po dodaniu obu funkcji bezpieczeństwa może minąć do 30 minut, zanim dodatkowe miejsca w plecaku będą dostępne - wyloguj się z gry i wróć do niej, jeśli nie zostaną odblokowane. Jeśli odczekasz 30 minut i nadal nie możesz korzystać z dodatkowych miejsc po ponownym zalogowaniu, zresetuj interfejs użytkownika, aby rozwiązać wszelkie możliwe konflikty z dodatkami.

Jeśli usuniesz Authenticator lub numer telefonu, twój plecak powróci do swojego pierwotnego rozmiaru, sloty ponownie wyświetlą się jako zablokowane, a przedmioty w tych slotach zostaną przeniesione do wolnych miejsc w innej torbie.

Uwaga: jeśli nie masz wolnego miejsca w bagażu po usunięciu dodatkowych miejsc, przedmioty zostaną dodane, gdy zwolnisz miejsce w bagażu lub zostaną wysłane do Ciebie pocztą.