Zablokowane Dodatkowe Miejsca w Plecaku w World of Warcraft

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 137430
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Dodałem Authenticator i Powiadomienia Komórkowe Battle.net lecz nie otrzymałem jeszcze dodatkowych miejsc w plecaku.
  • Usunąłem Authenticator i zniknęło dodatkowe miejsce w plecaku.
  • Co się dzieje z moimi przedmiotami po usunięciu Authenticatora i dodatkowego miejsca w plecaku?
  • Dlaczego moje dodatkowe miejsca w plecaku wyświetlają się jako zablokowane? Mam Authenticator dodany do konta.

Podstawowy plecak World of Warcraft posiada 16 slotów. Możesz zdobyć 4 dodatkowe miejsca, dodając do swojego konta zarówno Battle.net Authenticator, jak i Powiadomienia telefoniczne Battle.net. Te sloty będą wyświetlane jako zablokowane w World of Warcraft oraz WoW Classic, dopóki nie zostaną aktywowane.

Po dodaniu obu funkcji bezpieczeństwa może minąć do 30 minut, zanim dodatkowe miejsca w plecaku będą dostępne - wyloguj się z gry i wróć do niej, jeśli nie zostaną odblokowane. Jeśli odczekasz 30 minut i nadal nie możesz korzystać z dodatkowych miejsc po ponownym zalogowaniu, zresetuj interfejs użytkownika, aby rozwiązać wszelkie możliwe konflikty z dodatkami.

Jeśli usuniesz Authenticator lub numer telefonu, twój plecak powróci do swojego pierwotnego rozmiaru, sloty ponownie wyświetlą się jako zablokowane, a przedmioty w tych slotach zostaną przeniesione do wolnych miejsc w innej torbie.

Uwaga: Jeśli nie masz wolnego miejsca w plecakach po usunięciu dodatkowych miejsc, przedmioty zostaną dodane, gdy zwolnisz miejsce w plecakach lub zostaną wysłane do Ciebie pocztą.