Ten numer telefonu jest już używany na innym koncie

Zaktualizowano: 1 mies. temu
ID artykułu: 202793
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Mam dwa konta i chciałbym do obu dodać mój numer telefonu
  • Nie mogę dodać mojego numeru telefonu do konta, dostaje informacje, że Ten numer telefonu jest już używany na innym koncie.

Numer telefonu może być dodany tylko do jednego konta Battle.net. Dział Obsługi Klienta nie może pominąć tego ograniczenia.

Jeśli dodałeś swój numer telefonu do innego konta Battle.net, zaloguj się na nie i udaj się do strony Dane Konta, gdzie będziesz w stanie usunąć numer. 

Jeśli nie masz pewności, z którym kontem powiązany jest Twój numer, możesz skorzystać z usługi Odzyskiwania Battle.net, aby wysłać wiadomość z adresem email tego konta i odzyskać do niego dostęp. Jeśli adres e-mail nie należy do ciebie lub nie możesz odzyskać dostępu za pomocą usługi odzyskiwania, skontaktuj się z nami, podając rachunek telefoniczny z twoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.

Darmowe Gry Wymagają Numeru Telefonu

Niektóre gry, takie jak Warzone 2.0 Call of Duty: Modern Warfare II czy Call of Duty: Modern Warfare III, wymagają dodania numeru telefonu przed rozpoczęciem gry i nie można użyć tego samego numeru do stworzenia dwóch kont w tej samej grze. Dział obsługi klienta nie może pomóc w odłączeniu numeru telefonu od konta w grze.

Jeśli użyłeś swojego numeru do stworzenia darmowego konta w grze, takiego jak Overwatch 2 na swoim pierwszym koncie Battle.net, możesz przenieść swój numer telefonu na nowe konto Battle.net, ale nie pozwoli ci to na utworzenie drugiego darmowego konta w tej samej grze na nowym koncie Battle.net. W tym celu musisz dodać inny, nieużywany numer telefonu.