Ta wersja artykułu może być nieaktualna. Możesz zobaczyć najbardziej aktualną wersję tutaj.

NPC Chromie Nie Oferuje Opcji "Chromie Time"

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 275056
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Chromie nie oferuje mi opcji wyboru kampanii Timewalking do levelowania.
  • Ukończyłem dodatek BFA i miałem postać na 120 poziomie przed redukcją poziomów, ale Chromie nie pozwala mi skorzystać z opcji "Chromie Time".

Jest kilka sytuacji w których NPC Chromie nie będzie oferować możliwośvi wyboru kampanii Timewalking. Wybierz scenariusz pasujący do Twojej postaci w celu znalezienia rozwiązania i uzyskania dodatkowych informacji:

ZAKOŃCZONA PRZYGODA W EXILE'S REACH

Postacie kończące przygodę w Exile's Reach otrzymują zadanie w głównym mieście swojej Frakcji, Finding Your Way (Przymierze/Horda). Jeśli Twoje konto posiada co najmniej jedną postać na maksymalnym poziomie (poziom 50), otrzymasz opcję pominięcia tego zadania. Wtedy możesz udać się do Chromie w Stormwind lub Orgrimmar w celu wybrania dalszego celu przygody.

Jeśli nie posiadasz żadnej postaci na maksymalnym poziomie na koncie, Twoja postać otrzyma skróconą wersję kampanii Battle for Azeroth oraz będzie zdobywać poziomy w Battle for Azeroth do momentu uzyskania poziomu 50.

Jeśli masz postać na najwyższym poziomie ale nie ominiesz zadania wprowadzającego w głównym mieście Frakcji, Twoja postać otrzyma skróconą wersję kampanii Battle for Azeroth. Następnie, aby odblokować opcję Chromie Time musisz wykonać zadania wprowadzające aż do A Nation Divided (Przymierze) lub Speaker of the Horde (Horda). Po wykonaniu tych zadań możesz powrócić do Stormwind lub Orgrimmar w celu wybrania dalszego celu przygody u NPC Chromie.

PRZYGODA W EXILE'S REACH NIE ZAKOŃCZONA, POZIOM POSTACI PONIŻEJ 50

Jeśli nie zakończyłeś przygody w Exile's Reach i nie wybrałeś strefy Timewalking od Chromie od razu, musisz rozpocząć wprowadzające zadanie Battle for Azeroth dla Twojej frakcji. To zadanie to Tides of War dla Przymierza lub Hour of Reckoning dla Hordy.

Po zakończeniu tych zadań, musisz wykonać dalsze zadania wprowadzające aż do A Nation Divided (Przymierze) lub Speaker of the Horde (Horda). Po wykonaniu tych zadań możesz powrócić do Stormwind lub Orgrimmar w celu wybrania dalszego celu przygody u NPC Chromie.

POSTAĆ NA POZIOMIE 50

Timewalking jest przeznaczony tylko dla postaci zdobywających poziomy. Po osiągnięciu poziomu 50 ta opcja zostanie wyłączona dla Twojej postaci. Jeśli porozmawiasz z Chromie i otrzymasz zaproszenie do dalszej przygody w Icecrown, jest to tylko przedsmak nowych wydarzeń, które dopiero pojawią się w przyszłości! Obecnie nie ma żadnych dalszych zadań w Icecrown.