Usługa błyskawicznego awansu postaci na poziom 80 umożliwia awansowanie postaci na 80 poziom na serwerach postępowych dostępnych na koncie World of Warcraft.

Możesz kupić Błyskawiczny awans postaci na poziom 80 w menu Usługi w sklepie w grze.

Klikalna ikona na ekranie wyboru postaci wskaże, że gotów jest do użycia błyskawiczny awans postaci.

ZAWARTOŚĆ

Gdy awans zostanie zastosowany, twoja postać otrzyma nowy zestaw sprzętu odpowiedni dla twojego nowego poziomu oraz cztery torby Draenic Leather z 14-miejscami. Warlock dostanie trzy torby i torbę dusz, a Hunter trzy torby i kołczan.

Jeśli aktywujesz awans na isntniejącej już postaci częsciowo rozwiniętej, ekwipunek który postać oryginalnie posiadała - i wszystko znajdujące się w torbach postaci będzie wysłane za pośrednicwem poczty w grze.

Otrzymujesz również epickiego wierzchowca naziemnego przypisanego do konkretnej rasy, rzadkiego latającego wierzchowca przypisanego do frakcji oraz trochę złota.

UMIEJĘTNOŚCI I PROFESJE

Twoja postać otrzyma:

  • Umiejętności broni - poziom 400 dla wszystkich rodzajów broni możliwych do wykorzystania dla klasy postaci
  • Wszystkie zaklęcia na poziomie 80, w tym te odblokowane przez zadania klasowe
  • Eksperckie umiejętności jeździeckie, jeśli jeszcze ich nie miałeś, i Cold Weather Flying

Profesje nie są boostowane.

ODBLOKOWANE TREŚCI

Twoja postać będzie gotowa do gry w zawartość Cataclysm Classic.

Jeśli zastosujesz awans na częściowo rozwiniętej postaci, nieukończone zadania zostaną automatycznie porzucone, a wszystkie przedmioty związane z zadaniami zostaną zniszczone. Aby wznowić którekolwiek z porzuconych zadań, odwiedź odpowiednich NPC od których otrzymałeś zadania.

Awans postaci do poziomu 80 odblokowuje także wszystkie ścieżki lotu w Kalimdorze, Wschodnich Królestwach i Outlandzie. Reputacja frakcji twojej rasy ustawiona na Friendly.

Awansowane postacie nie mogą wchodzić do lochów i rajdów z poprzedniego dodatku przez 24 godziny po sfinalizowaniu usługi.

OGRANICZENIA

  • Obsługa klienta nie pomoże w przypadku jakichkolwiek błędów przy użyciu awansu postaci
  • Wzmocnienia można użyć tylko na serwerze z klasycznym postępem.
  • Nie możesz kupić transferu postaci, zmiany frakcji ani żadnej innej usługi dla postaci, która została awansowana w ciągu ostatnich 72 godzin. Dział obsługi klienta nie może obejść tych ograniczeń