Łączenie Postępów Overwatch Pomiędzy Kontami Battle.net i Konsolą

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 34849
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Mam skórki w wersji PC i chciałbym je dodać do konsoli.
  • Czy mogę przenieść postępy z konsolowej wersji OW na PC?
  • Czy mogę przenieść skrzynki z łupami z Xbox do Playstation lub Nintendo?

Overwatch 2 będzie zachowywało postępy między kontami konsoli i Battle.net. Wymaga to scalenia danych zarówno z konsoli, jak i z Battle.net. Wkrótce pojawi się prośba o potwierdzenie, że właściwe konta konsoli i Battle.net są połączone, lub o połączenie kont, jeśli jeszcze nie są.

Instrukcję połączenia kont konsoli i Battle.net można znaleźć  tutaj. Jeśli powiązałeś niewłaściwe konto konsoli ze swoim kontem Battle.net, możesz dowiedzieć się, jak połączyć właściwe konto tutaj. Po połączeniu konta konsoli i Battle.net trzeba będzie potwierdzić to połączenie, logując się do Overwatch za pośrednictwem konta konsolowego. Zauważ, że niektóre połączenia kont mają czasy oczekiwania, ograniczające jak często konta mogą być zmieniane. Zależy to od typu konta, (Xbox, PlayStation itp.), ale Ty otrzymasz ostrzeżenie w ustawieniach konta podające konkretną długość czasu odnowienia podczas odłączania konta. Dział obsługi klienta nie może obejść tych czasów odnowienia.

Gry Blizzarda wykorzystujące Cross-Progression przechowują twoje postępy na koncie Battle.net, nie na koncie konsolowym. Po włączeniu Cross-Progression oraz połączeniu kont konsoli i Battle.net, konto konsoli nie będzie już zawierać twoich postępów, takich jak elementy kosmetyczne, kredyty Overwatch 1, punkty rywalizacji i złote bronie, chyba że są one połączone z twoim kontem Battle.net.

Po włączeniu Cross-Progression, portfele w grach na Battle.net, Xbox i PlayStation zostaną udostępnione. Waluta wirtualna zrealizowana i/lub zakupiona na Nintendo Switch może być używana wyłącznie do zakupów w grze na Nintendo Switch. Wirtualna waluta zrealizowana i/lub zakupiona na innej platformie nie będzie dostępna na Nintendo Switch.

Zakupy w grze dokonywane za pomocą wirtualnej waluty będą dostępne na wszystkich połączonych kontach na wszystkich platformach. Wirtualna waluta zdobyta w grze będzie również dostępna na wszystkich połączonych kontach na wszystkich platformach.

Jeśli napotkasz problemy i nie możesz połączyć swojego konta, wykonaj kroki podane tutaj aby uzyskać pomoc.