Twoje konto Twitch.tv lub YouTube może zostać połączone z twoim kontem Blizzard, co pozwoli otrzymywać specjalne nagrody podczas oficjalnych imprez. Łączenie kont:

Twitch

  1. Wyloguj się ze swojego konta Battle.net.
  2. Zaloguj się do Połączeń na Twitch
  3. Kliknij Połącz obok ikonki Battle.net i wykonaj instrukcje na ekranie.
Youtube
  1. Zaloguj się do swojego konta Youtube.
  2. Wejdź na stronę Połączone Aplikacje.
  3. Kliknij Połącz obok ikonki Battle.net i wykonaj instrukcje na ekranie.

Uwaga: Jeśli twój PC jest dzielony z innymi osobami lub posiadasz kilka kont Blizzard to upewnij się, że połączone konto jest tym, na którym chcesz otrzymywać nagrody.

Znane Problemy

  • Upewnij się, że jesteś zalogowany do połączonego konta Twitch podczas oglądania danej imprezy. Jeśli nie będziesz zalogowany, to oglądanie transmisji nie zostanie zaliczone i nie otrzymasz nagrody.
  • Niektóre wtyczki wykorzystywane przez przeglądarki mogą uniemożliwić Twitchowi wykrycie twojej obecności na kanale danej transmisji. Wyłącz tymczasowo swoje wtyczki w celu uniknięcia potencjalnych kłopotów z otrzymaniem nagród. Twitch i Blizzard nie może pomóc z problemami wywołanymi niekompatybilnymi wtyczkami.
  • Notyfikacje odnośnie nagród zdobytych na Youtube mogą nie być widoczne - ale wszystkie nagrody są poprawnie przyznawane w grze.
  • Po odłączeniu konta Twitch od konta Battle.net nie będzie można połączyć nowego konta Twitch przez 7 dni. Jeśli niedawno odłączyłeś konto Twitch, musisz zaczekać na ponowne połączenie nowego.