Błąd typu Niebieski Ekran W Grach Blizzard

Zaktualizowano: 2 lat(a) temu
ID artykułu: 127261

Najczęstsze problemy

 • Mój komputer miał awarię podczas grania w grę Blizzarda
 • Mój komputer nieoczekiwanie się zrestartował
 • Mój komputer wyświetlił niebieski ekran krytycznego błędu w systemie Windows podczas gry

Ten problem nie jest wspierany przez Dział Obsługi Klienta Blizzard gdyż nie jest on spowodowany działaniem grami Blizzarda. Poniżej przedstawiliśmy kilka sugestii, lecz jeśli usterka nie ustąpi, konieczne będzie skontaktowanie się z producentem komputera lub lokalnym serwisem naprawczym.


Niebieski ekran krytycznego błędu w systemie Windows oznacza, że wystąpił krytyczny błąd systemu operacyjnego. Występuje on jedynie na systemach Windows i zazwyczaj wskazuje wadliwy system operacyjny lub uszkodzone komponenty komputera.
 1. Aktualizacja Sterowników i Systemu Operacyjnego
 2. Sprawdź swój system pod kątem niechcianych oraz szkodliwych programów za pomocą Programów Bezpieczeństwa
 3. Programy bezpieczeństwa mogą blokować poprawne użycie twoich sterowników lub komponentów. Sprawdź Rozwiązywanie Problemów z Programami Bezpieczeństwa
 4. Użyj Naprawy Plików Systemowych Windows aby upewnić się, że pliki twojego systemu operacyjnego nie ma błędów.
 5. Podkręcone komponenty mogą powodować niestabilność systemu. Wyłącz jakiekolwiek aktywne podkręcenia w twoim systemie, nawet te fabryczne.
 6. Przegrzewające się komponenty mogą spowodować awarie Windows. Sprawdź czy twoje komponenty się przegrzewają.
 7. Nieprawidłowo włożone kości pamięci RAM mogą przyczynić się do błędów systemu. Skorzystaj z Narzędzia do Diagnostyki Pamięci
 8. Skonsultuj się z producentem swojego komputera lub lokalnym serwisem technicznym po dalszą pomoc. Dział Obsługi Klienta Blizzard nie może pomóc z diagnostyką i naprawą tego problemu, gdyż nie jest on związany z naszymi produktami.