Nie Mogę Kupić Żetonu WoW za Złoto

Zaktualizowano: 4 mies. temu
ID artykułu: 11486
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę kupić Żetonu WoW w domu aukcyjnym.
  • Czy mogę użyć złota z kilku serwerów, żeby kupić Żeton?
  • Jak kupić Żeton WoW?

Jeśli chcesz nabyć żeton WoW, aby zyskać czas gry, kliknij zakładkęCzas gry w domu aukcyjnym gry. Po kliknięciu przycisku Kup Teraz potwierdź swój zakup. żeton WoW prześlemy do twojej skrzynki pocztowej.

Uwaga: Wiadomości zawierające żetony WoW nie tracą ważności. Żetony WoW nie są w ogóle dostępne w World of Warcraft Classic.

Po zakupie żetonu w domu aukcyjnym, kliknij go w ekwipunku prawym przyciskiem myszy, aby dodać miesiąc do czasu gry lub 13€ do Salda Battle.net na swoim koncie.

Jeśli skończył ci się czas gry, ale masz żeton w ekwipunku swojej postaci, możesz go wykorzystać na ekranie wyboru postaci i odświeżyć swój czas gry na dowolnym koncie WoW powiązanym z twoim kontem Battle.net.

Jeśli skończył ci się czas gry i nie masz dostępu do swoich postaci, możesz kupić i wykorzystać żeton WoW bezpośrednio z ekranu wyboru postaci. Każda z postaci na wybranym serwerze dorzuci swoje złoto do puli na zakup żetonu, ale jeśli taki zakup doprowadzi do wyzerowania złota jakiejkolwiek postaci, to może pojawić się błąd. Z powodu nieustających zmian w cenie Żetonów, zakup Żetonu będzie wymagał zalogowania do gry w sytuacji, gdy posiadasz na koncie tylko tyle złota, ile jest wymagane do realizacji transakcji.

Uwaga: Nie da się kupić żetonu za złoto, jeśli masz w ekwipunku lub domu akcyjnym żeton kupiony za prawdziwe pieniądze. Musisz najpierw sprzedać ten żeton.