Ta wersja artykułu może być nieaktualna. Możesz zobaczyć najbardziej aktualną wersję tutaj.

Nie Mogę Kupić Żetonu WoW za Złoto

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 11486
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Nie mogę kupić Żetonu WoW w domu aukcyjnym.
  • Czy mogę użyć złota z kilku serwerów, żeby kupić Żeton?
  • Jak kupić Żeton WoW aby wymienic go na Czas Gry lub Saldo Battle.net?

Nie mogę dokonać zakupu w Domu Aukcyjnym

Aby kupić Żeton WoW za złoto, należy kliknąć zakładkę Żetonów WoW w Domu Aukcyjnym w grze. Po kliknięciu przycisku Buyout i potwierdzeniu zakupu, otrzymasz wiadomość pocztową w grze, zawierającą Żeton WoW (ta wiadomość nigdy nie wygaśnie).

Jeśli nie widzisz zakładki Żeton WoW w Domu Aukcyjnym lub masz problemy z przyciskami, spróbuj zresetować interfejs gry aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Nie mogę dokonać zakupu z ekranu Wyboru Postaci

Jeśli upłynął Twój Czas Gry we współczesnej wersji WoWa, możesz kupić Żeton WoW za złoto z ekranu Wyboru Postaci, klikając przycisk Reactivate Now.

Wszystkie postacie na danym serwerze dołożą się do pokrycia ceny Żetonu. Jeśli jednak posiadasz jedynie dokładną ilość złota, być może będziesz musiał się zalogować, aby dokonać zakupu w grze.

Ograniczenia

  • Żetony WoW nie są dostępne w World of Warcraft Classic.
  • Nie możesz kupić Żetonu WoW za złoto, jeśli posiadasz Żeton WoW, który został zakupiony za prawdziwe środki pieniężne na twoim koncie.
  • Nie możesz kupić żetonu WoW za złoto, jeśli od 2017 roku nie wydałeś prawdziwych pieniędzy na zakup i zużycie przynajmniej 30 dni czasu gry. Pierwszy płatny miesiąc musi w pełni minąć.

Pełną listę ograniczeń i limitów znajdziesz w naszym artykule na temat Żetonu WoW.