Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Nie Mogę Kupić Żetonu WoW Za Pieniądze

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 12930
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Błąd ''You have too many of that item already.''
  • Nie mogę odnaleźć opcji kupna Żetonu WoW w Sklepie w grze.
  • Opcja zakupu Żetonu jest wygaszona i nieaktywna. 

NIE MOGĘ ODNALEŹĆ GUZIKA ZAKUPU

Aby kupić żeton WoW za prawdziwe środki pieniężne w Modern WoW, musisz otworzyć Sklep po zalogowaniu się postacią. Nie możesz kupić żetonu WoW za prawdziwe środki pieniężne na ekranie wyboru postaci. W Wrath Classic musisz przejść do domu aukcyjnego w grze i wybrać kategorię WoW Token, a następnie kliknąć żółty przycisk "i" w prawym górnym rogu interfejsu domu aukcyjnego.

Aby zakupić Żeton WoW za prawdziwe pieniądze:

  • Zarejestrowany kraj Twojego konta Battle.net  musi należeć do tego samego regionu, co Twoja licencja World of Warcraft. Jeśli grasz na amerykańskich serwerach, zarejestrowany kraj Twojego konta musi należeć do regionu America.
  • Tokeny mogą zostać tymczasowo wyłączone w twoim regionie.
  • W chwili obecnej nie ma możliwości dokonania zakupu Tokena WoW za pieniądze w Brazylii, Argentynie, Iranie oraz Turcji.

GUZIK JEST WYGASZONY I NIEDOSTĘPNY

Nie możesz kupić Żetonu WoW za prawdziwe pieniądze na koncie Starter, albo kiedy Twoje konto jest ograniczone za pomocą Kontroli Rodzicielskiej

BŁĄD: "You have too many of that item already."

Istnieją pewne limit określające ile Żetonów WoW można kupić i przechowywać. Jeśli posiadasz kilka odrębnych licencji WoW na tym samym koncie Battle.net- pamiętaj, że limit odnoszą się do całego konta Battle.net:

  • Możesz posiadać tylko jeden rodzaj Żetonów WoW naraz. Jeśli posiadasz Żeton kupiony za złoto w grze, musisz go użyć, zanim będziesz mógł kupić Żeton za prawdziwe pieniądze.
  • Możesz posiadać maksymalnie 20 Żetonów WoW kupionych za prawdziwe pieniądze naraz. Jeśli masz już 20, musisz wystawić jeden na sprzedaż na AH przed zakupem kolejnego.
  • Możesz zakupić maksymalnie 20 Żetonów WoW na tydzień. 

Możesz też otrzymać ten komunikat błędu, jeśli wykonałeś próbę zamówienia ale Twoja płatność została odrzucona. W takiej sytuacji, odczekaj 24 godziny i spróbuj ponownie.