Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Nie można wejść do instancji rajdowej

Zaktualizowano: 2 mies. temu
ID artykułu: 26451
Produkt:

Najczęstsze problemy

Otrzymuję błąd : "You are ineligible to participate in at least one encounter in this instance because you are already locked to an instance in which it has been defeated"

Lokauty instancji rajdowych ograniczają liczbę możliwych do zabicia przez postać bossa w ciągu tygodnia z szansą na zdobycie łupu. Za każdym razem, gdy dołączasz do trwającej instancji rajdu, pojawi się wyskakujące okienko ze szczegółami:

  • Jaki system lokautu jest ustawiony dla instancji
  • Czy zostaniesz natychmiast przypisany do tej instancji, czy nie
  • Ilu bossów zostało już zabitych

Będziesz wtedy musiał zaakceptować lub odrzucić zapisanie w postępach grupy. Jeśli odmówisz, zostaniesz teleportowany z instancji. Jeśli zaakceptujesz:

  • Jeśli jest to lokaut oparty na przypisaniu do danej instancji, zostaniesz natychmiast przypisany do danej instancji
  • Jeśli jest to lokaut oparty na przypisaniu do danego bossa, zostaniesz przypisany dopiero po zabiciu co najmniej jednego bossa
  • Jeśli jest to lokaut oparty na łupach, możesz powtarzać instancję tyle razy, ile chcesz, twój zapis ma wpływ tylko na możliwość zdobycia łupów
Pamiętaj, że będąc w kampanii: Chromie's Timewalking nie będziesz mógł brać udziału w rajdach. Możesz wyłączyć „Chromie Time” w stolicy swojej frakcji (Orgrimmar lub Stormwind).

Aby sprawdzić, w jakich rajdach Twoja postać jest obecnie zapisana, naciśnij klawisz „O”, wybierz zakładkę Raid i kliknij Informacje o rajdzie w prawym górnym rogu. Spowoduje to wyświetlenie aktualnych lokautów i czasu pozostałego do ich zresetowania.