Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie i może zawierać błędy.

Pasek Postępu Dla Wierzchowca Vicious Lub Saddle Zresetował Się

Zaktualizowano: 10 mies. temu
ID artykułu: 282830
Produkt:

Najczęstsze problemy

  • Mój pasek postępu dla Saddle był prawie w całości uzupełniony i nagle się zresetował.
  • Mój pasek postępu dla Vicious Saddle wrócił do zera i nie otrzymałem wierzchowca.
  • Miałem połowę postępów, które się zresetowały.

Od początku Battle for Azeroth, za zapełnienie paska nagród sezonowych otrzymujesz sezonowego wierzchowca Vicious . Ten pasek różni się od paska  Conquest.

PASEK CONQUEST

Pasek Conquest na górze panelu PvP pokazuje ile punktów Conquest zdobyłeś w tym sezonie oraz ile jeszcze możesz zdobyć w tym tygodniu. Maksymalny poziom zwiększa się o 1100 każdego tygodnia.

Zapełnisz pasek Conquest, zdobywając punkty Conquest za dowolną aktywność PvP: oceniane lub nieoceniane. Granie w rankingowych PvP, Arenie i Ocenionych Battlegroundach zapewni punkty Conquest tylko wtedy, gdy wygrasz. Jeśli przegrasz to w zamian otrzymasz Honor. Po osiągnięciu obecnego limitu przestaniesz zdobywać punkty Conquest.

Poziom paska Conquest nie resetuje się wraz z cotygodniowym resetem.

PASEK NAGRÓD SEZONOWYCH

Pasek nagród sezonowych znajduje się w zakładce Rated. Aby śledzić swoje postępy, najedź myszką na nagrodę w prawym dolnym rogu.

Pasek nagród sezonowych śledzi zwycięstwa na Arenie i RBG w Combatant (ranking 1400). Możesz rozwijać ten pasek, nawet jeśli osiągnąłeś limit punktów podboju.

Za pierwszym razem, gdy zapełnisz pasek nagród sezonowych w danym sezonie, otrzymasz wierzchowca Vicious. Ten wierzchowiec zostanie natychmiast dodany do twojej kolekcji. Nie otrzymasz siodła. Następnie pasek się resetuje. Za każdym razem, gdy ponownie zapełnisz pasek nagród sezonowych, otrzymasz siodło Vicious. Możesz wymienić siodła na wierzchowce Vicious z poprzednich sezonów u Combatant Mount Quartermaster.

ZAPEŁNIONY PASEK, BRAK WIERZCHOWCA

Jeśli twój pasek nagród sezonowych ma 100% i nie otrzymałeś nagrody lub pasek nie zresetował się, wygraj kolejną ocenianą grę.

Jeśli pasek nagród sezonowych zresetuje się do 0%, oznacza to, że właśnie otrzymałeś nagrodę. Pamiętaj, że sezonowy wierzchowiec Vicious został dodany do twojej kolekcji wierzchowców, nie otrzymasz siodła do nauki. Sprawdź w Kolekcji Wierzchowców, czy jest wierzchowiec z obecnego sezonu.

Uwaga: Postępy paska nagród sezonowych obejmują całe konto. Wszystkie Twoje postaci wnoszą wkład do postępu paska nagród sezonowych, niezależnie od frakcji. The Vicious Saddle jest przyznawane tylko na postaci, która uzupełni pasek postepu nagród.