Zakup klejnotów (używanych do kupna bohaterów, skórek, wierzchowców i skrzynek z łupami) w sklepie Heroes of the Storm jest możliwy za pomocą głównej metody płatności na Koncie Blizzard, płatności PayPal lub Salda Blizzard.

Uwaga: Ukończenie zadań na PST nagrodzi Cię klejnotami, które można użyć do zakupu przedmiotów. Przedmioty z PST nie przenoszą się na normalne konto.

Zestawy sprzedawane w sklepie Heroes of the Storm mogą zawierać przedmioty, które zakupiłeś już odrębnie. W takim wypadku, gra automatycznie odliczy od ceny każdy posiadany już przedmiot. Pozostałe przedmioty w zestawie nadal będą podlegały przecenie.

Zakupy nie podlegają zwrotom. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zalecamy skorzystanie z przycisku Spróbuj teraz, aby przetestować bohatera lub skórkę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Problemy z płatnościami

Jeżeli masz problemy z zakupami w sklepie Heroes of the Storm, wykonaj następujące czynności w celu ich rozwiązania.

  • Jeśli pojawi się taka prośba, to podaj poprawne hasło lub numer CVV.
  • Upewnij się, że wszystkie podane informacje o głównej metodzie płatności są poprawne.
  • Error 10200244 oznacza, że twój bank lub firma przetwarzająca płatność odrzuciła transakcję. Skontaktuj się dostawcą usługi płatniczej, aby rozwiązać ten problem.
  • Jeżeli wolisz skorzystać z Salda Blizzard upewnij się, że masz wystarczające środki. Pamiętaj, że dodanie środków do konta może zająć do trzech dni.
Uwaga: Jeżeli kupisz przedmiot, ale zakup się nie powiedzie, to użyta waluta zostanie zwrócona w ciągu 24 godzin.