Zmiana Kraju Rejestracji Konta Blizzard

Zaktualizowano: 1 tydzień temu
ID artykułu: 7656
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Chcę zmienić kraj zamieszkania.
  • Zmieniło się moje miejsce zamieszkania. 
  • Podczas tworzenia konta podany został nieprawidłowy kraj.

Możesz zmienić kraj na swoim koncie Blizzard poprzez użycie automatycznego narzędzia zmiany kraju. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić samodzielnie, prześlij nam czytelne zdjęcie twojego ostatniego rachunku za media, z twoim imieniem oraz właściwym adresem.

Twoje saldo Battle.net musi być mniejsze niż 20 Euro aby kwalifikowało się do zmiany kraju. Aktywne saldo Battle.net może zostac utracone i wyzerowane po zmianie kraju/regionu. Obsługa Klienta nie może przekonwertować salda Battle.net z jednej waluty na drugą. 

Krajowy koreański numer tożsamości może być przypisany do konta założonego w Korei tylko w momencie jego tworzenia. Na istniejącym już koncie Blizzard nie można dokonać zmiany kraju na Koreę. Jest to spowodowane tym, że Koreańskie prawo wymaga narodowego kodu tożsamości który może zostać dodany do konta jedynie w momencie jego tworzenia.

Jeśli zmienisz kraj / region na inny kraj / region podczas uczestniczenia w  testach alpha lub beta, stracisz cały postęp na poprzednim regionie dopóki Rozgrywka Globalna nie zostanie włączona dla tej gry. Możesz również całkowicie stracić dostęp do gry, jeśli nie testujemy jej w twoim nowym regionie.