Zmiana Kraju Rejestracji Konta Blizzard

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 7656
Powiązanie gry:

Najczęstsze problemy

  • Chcę zmienić kraj zamieszkania.
  • Przeprowadzono się do nowego kraju.
  • Stworzono konto Blizzard, podając nieprawidłowy kraj.

Możesz zmienić kraj na koncie Blizzard, kontaktując się z obsługą klienta. Prześlij zdjęcie aktualnego, wydanego przez rząd dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz z nowym adresem zamieszkania. Jeśli na dokumencie tożsamości nie widać adresu zamieszkania, możesz przesłać aktualny wydany przez rząd dokument tożsamości ze zdjęciem oraz kopię ostatniego rachunku za media, na którym widnieje twoje imię i nazwisko oraz nowy adres zamieszkania.

Aby krajem na koncie była Korea Południowa, konto musi zostać założone w tym kraju. Kraj na istniejącym koncie nie może zostać zmieniony na Koreę Południową. Dzieje się tak dlatego, że prawo Korei wymaga podania kodu kraju, którego nie można zmienić po założeniu konta.

Jeśli zmienisz kraj zamieszkania w trakcie udziału w zamkniętych alfa lub beta-testach, stracisz postępy w poprzednim regionie, dopóki w grze nie zostanie włączona funkcja Gry Globalnej. Możesz również stracić dostęp do gry, jeśli nie prowadzimy testów w twoim nowym regionie.

Uwaga: Aby można było zmienić kraj, na twoim Saldzie Blizzard musi znajdować się mniej niż 20 EUR. Aktywne Saldo Blizzard może zostać utracone i wyzerowane po zmianie kraju. Dział obsługi klienta nie może przewalutować środków z Salda Blizzard na inną walutę.