Zmiana Kraju Rejestracji Konta Blizzard

Zaktualizowano: 1 tydzień temu
ID artykułu: 7656
Powiązane produkty:

Najczęstsze problemy

  • Chcę zmienić kraj zamieszkania.
  • Przeprowadzono się do nowego kraju.
  • Stworzono konto Blizzard, podając nieprawidłowy kraj.

Możesz zmienić kraj na swoim koncie Blizzard poprzez użycie naszego narzędzia zmiany kraju. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić samodzielnie, prześlij nam czytelny obraz twojego ostatniego rachunku za media z twoim imieniem oraz adresem.

Twoje saldo Battle.net musi wynosić mniej niż $20 USD aby kwalifikowało się do zmiany kraju. Aktywne saldo Battle.net może zostac utracone i wyzerowane po zmianie kraju/regionu. Obsługa Klienta nie może przekonwertować salda Battle.net z jednej waluty na drugą. 

Konta muszą zostać stworzone w Korei aby ich narodowe dokumenty tożsamości mogły znaleźć się w informacjach konta. Egzystujące konto nie może zostać przypisane do Korei. Jest to spowodowane tym, że Koreańskie prawo wymaga krajowego kodu który może zostać dodany do konta jedynie w momencie jego tworzenia.

Jeśli zmienisz kraj / region na inny kraj / region podczas uczestniczenia w ograniczonych testach alpha lub beta, stracisz cały postęp na poprzednim regionie dopóki Rozgrywka Globalna nie zostanie włączona dla tej gry. Możesz również całkowicie stracić dostęp do gry, jeśli nie testujemy jej w twoim nowym regionie.