Wowhead Profiler może być wykorzystany do podglądu informacji o postaci, jej wyposażeniu i statystykach, odszukania brakujących zwierzaków lub wierzchowców oraz podglądu historii swoich zadań i osiągnięć.

Podaj swój serwer oraz imię postaci, aby załadować jej dane w Profilerze.

Uwaga: Wowhead Profiler korzysta z danych World of Warcraft Armory. Jeśli Armory nie jest zaktualizowana, to informacje o twojej postaci mogą również być przestarzałe.

Po wczytaniu danych postaci możesz wybrać zakładkę ze szczegółowymi informacjami. Poniżej znajdziesz opis każdej zakładki.

Equipment Set

Ta zakładka pokazuje model twojej postaci, jej aktualne wyposażenie wraz z urokami, klejnotami i transmogami oraz związane z nimi statystyki.

Mounts

Ta zakładka pokazuje twoją aktualną kolekcję wierzchowców. Na górze tabeli znajdują się opcje filtrowania wyników.

Kliknięcie wierzchowca przenosi na jego stronę informacyjną na Wowhead, gdzie możesz zapoznać się z komentarzami graczy lub sprawdzić miejsca, gdzie można danego wierzchowca zdobyć.

Battle Pets

Podobnie jak Mounts, ta zakładka pokazuje aktualną kolekcję zwierzaków bitewnych. Dostępne narzędzia pozwalają sortować, przeszukiwać lub sortować kolekcję.

Recipes

Ta zakładka pokazuje listę rzeczy, które mogą zostać wytworzone przez Twoją postać w ramach rzemiosła. Podobnie jak w przypadku innych tabel, tutaj też możesz skorzystać z filtrów w celu odszukania wybranej receptury.

Quests

Ta zakładka pokazuje ukończone oraz nieukończone zadania, podzielone na kontynenty. Kliknięcie na zadanie wyświetli jego stronę na Wowhead, gdzie uzyskasz informacje o miejscu rozpoczęcia zadania, czy jest on częścią serii zadań oraz zapoznasz się z nagrodami za jego wykonanie.

Achievements / Titles / Reputation

Ta zakładka pokazuje postępy postaci w każdej z 3 kategorii. Osiągnięcia, tytuły i reputacje dotyczą jedynie podglądanej postaci, nawet jeśli osiągnięcie obejmuje całe konto.

Talents

Ta zakładka pokazuje aktualny zestaw talentów postaci oraz listę dostępnych umiejętności i glyphów. Kliknięcie w zakładkę pozwala przełączać pomiędzy dwoma specjalizacjami.