Nie Mogę Zainstalować Lub Zaktualizować Hearthstone Na Komputerze

Zaktualizowano: 3 mies. temu
ID artykułu: 17579
Produkt:

Najczęstsze problemy

 • Nie mogę zainstalować Hearthstone
 • Nie mogę zaktualizować Hearthstone

Jeżeli twój region jest obecnie aktualizowany lub w trakcie planowej przerwy konserwacyjnej, to problem z instalacją/aktualizacją może dotyczyć wszystkich graczy. Sprawdź @BlizzardCSEU_PL na Twitterze lub fora pomocy technicznej (linki na dole artykułu), aby uzyskać informacje o statusie naszych usług.

Jeśli otrzymujesz konkretny kod błędu (np. BLZBNTAGT00000BB8), to możesz go wyszukać na stronie pomocy. Strona poświęcona danemu kodowi błędu będzie zawierała precyzyjniejsze rozwiązania. Jeśli kod błędu nie jest dostępny, to poniższe kroki powinny pomóc rozwiązać problem z pobieraniem lub aktualizowaniem plików przez Aplikację Blizzard Battle.net.

 1. Wyłącz lub tymczasowo odinstaluj wszelkie programy bezpieczeństwa, które mogą omyłkowo traktować moduł logowania jako zagrożenie dla komputera.
 2. Jeśli korzystasz z łącza bezprzewodowego, zoptymalizuj swoje połączenie z Internetem, aby wykluczyć problem z połączeniem.
 3. Uruchom Aplikację Blizzard w Trybie Administratora w celu rozwiązania wielu problemów z instalacją, aktualizacją, siecią lub uruchamianiem gier.
 4. Uruchom narzędzie naprawcze, aby naprawić wszelkie uszkodzone pliki gry.
 5. Wyłącz wszelkie serwery proxy, które mogą zakłócać działanie modułu logowania.
Zaawansowane Rozwiązania
 1. Spróbuj rozwiązać problemy z uprawnieniami przez stworzenie nowego konta administratora.
 2. Jeśli używasz sieci VPN, spróbuj ją usunąć.
 3. Przeskanuj komputer, aby usunąć wszelkie wirusy i szkodliwe oprogramowanie.
 4. Odinstaluj i zainstaluj ponownie Aplikację Battle.net.
 5. Jeśli problem nie został rozwiązany, odinstaluj grę i zainstaluj ją ponownie.

Próbowałeś już wszystkiego?

Jeśli po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności nadal potrzebujesz pomocy, wejdź na nasze Forum Pomocy Technicznej lub skontaktuj się z nami.