Pobierz z App Store! Pobierz z Google Play! Pobierz z Amazon Appstore!

Gra Hearthstone® jest dostępna na urządzenia mobilne! Aplikację Hearthstone można pobrać ZA DARMO z iTunes® App Store℠ albo Google Play™. Informacje na temat wymagań systemowych urządzeń można znaleźć w artykule Hearthstone – wymagania systemowe.

Informacje na temat wymagań systemowych urządzeń można znaleźć w artykule Hearthstone – wymagania systemowe.

 

Zakupy dokonywane w grze na urządzeniach mobilnych są obsługiwane przez konto iTunes, konto Google Play lub konto Amazon Appstore zarejestrowane na danym urządzeniu. Jeśli chcesz zablokować w ramach kontroli rodzicielskiej możliwość dokonywania zakupów w aplikacji, musisz skonfigurować tę opcję na swoim urządzeniu, ponieważ kontrola rodzicielska Blizzard nie dotyczy mobilnej wersji gry Hearthstone.

Jeśli chcesz zablokować w ramach kontroli rodzicielskiej możliwość dokonywania zakupów w aplikacji, musisz skonfigurować tę opcję na swoim urządzeniu, ponieważ kontrola rodzicielska Blizzard nie dotyczy mobilnej wersji gry Hearthstone.

 

 

Wspólne postępy

Twoje postępy w Hearthstone są wspólne dla wszystkich urządzeń, na których zalogujesz się za pomocą swojego konta Blizzard. Dotyczy to osiągnięć, złota, talii własnych, kolekcji kart i postępów na Arenie.

Gra globalna

Tak jak w przypadku klienta gry na komputery, wersja mobilna klienta może się łączyć ze wszystkimi dostępnymi regionami gry, w tym amerykańskim, europejskim i azjatyckim. Więcej informacji można znaleźć w artykule na temat gry globalnej w Hearthstone.

Uwaga: Gra Hearthstone jest dostępna w Google Play jedynie w krajach wymienionych na tej stronie. Więcej informacji na temat dostępności aplikacji w Google Play można znaleźć na stronie obsługiwanych lokalizacji.