Możesz kupić pakiety kart, przygody i alternatywnych bohaterów w Sklepie gry Hearthstone® Niezależnie od tego, czy robisz zakupy na komputerze, czy na urządzeniu mobilnym, Twoje zakupy i postępy w Hearthstone są udostępniane na każdym urządzeniu, na którym logujesz się przy użyciu konta Blizzard.

OTWIERANIE PAKIETÓW KART

Otwarcie paczki w Hearthstone dodaje pięć kart do twojej kolekcji. Istnieją zasady zapewniające ekscytujące wrażenia z otwierania paczek.

Uwaga : Poniższe zasady nie dotyczą Mini Zestawów. Mini Zestawy to zestawy konkretnych kart. Zestawy Mini nie są pakietami kart i nie podlegają losowości. Jeśli Zestaw Mini zawiera karty, które już posiadasz, nadal będziesz je otrzymywać.

Współczynnik rzadkości kart

  • Rzadkie karty : Każdy pakiet kart zawiera co najmniej jedną rzadką kartę lub lepszą.
  • Epickie karty : Jedną epicką kartę można uzyskać średnio w pięciu paczkach.
  • Legendarne karty : Jedna legendarna karta jest gwarantowana w pierwszych 10 paczkach nowego rozszerzenia gry. Kolejne legendarne karty można zdobyć średnio w 20 zestawach kart.

Uzyskiwanie wielu kopii tej samej karty

Nie otrzymasz więcej niż jednej kopii Legendarnej karty, dopóki nie posiadasz wszystkich Legendarnych kart z danego rozszerzenia. Podobnie nie otrzymasz więcej niż dwóch kopii dowolnej karty zwykłej, rzadkiej lub epickiej, dopóki nie posiadasz dwóch kopii wszystkich kart tej rzadkości w tym rozszerzeniu.

Wytwarzanie karty liczy się do jej posiadania, wszystkie karty, które odczarowałeś (złote lub nie złote) również się do nich zaliczają. Oznacza to, że jeśli dostaniesz kartę, której nie chcesz, możesz ją odczarować i nie otrzymasz jej ponownie, dopóki nie będziesz mieć wszystkich kart tej rzadkości z tego rozszerzenia.

OPCJE PŁATNOŚCI

Komputer stacjonarny lub laptop

Za zakupy w grze na komputerze stacjonarnym lub laptopie można płacić dowolną z metod płatności akceptowanych w sklepie Blizzard. Dostępne metody płatności zależą od kraju zarejestrowanego na Twoim koncie Blizzard.

Jeśli masz Saldo Blizzard na swoim koncie, Hearthstone domyślnie zaproponuje tę metodę płatności.

Urządzenia mobilne

Zakupy w grze na urządzenia mobilne wykorzystują metodę płatności zapisaną w pliku Apple App Store, Google Play lub Amazon Appstore zarejestrowanym na Twoim urządzeniu, niezależnie od tego, które konto Blizzard jest zalogowane w grze. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Apple’s , Google’s , Artykuły pomocy technicznej Amazon’s.

Salda Blizzarda nie można używać do robienia zakupów w Hearthstone na urządzeniach mobilnych.

KONTROLA ZAKUPÓW W GRZE

Aby zapobiec zakupom w grze na komputerze stacjonarnym lub laptopie, możesz włączyć Kontrolę rodzicielską Blizzard .

PROBLEMY Z PŁATNOŚCIĄ

Komputer stacjonarny lub laptop

Jeśli wystąpią błędy podczas próby zakupu w grze, wypróbuj nasze Rozwiązania typowych problemów z płatnościami lub sprawdź listę typowych błędów płatności poniżej.

Jeśli Twoja gra wydaje się zablokowana, możesz mieć otwarte obciążenie zwrotne (chargeback). Odwiedź nasz artykuł Opcje spłaty obciążenia , aby dowiedzieć się więcej.

Urządzenia mobilne

Jeśli masz problemy z dokonaniem zakupu Hearthstone na urządzeniu mobilnym, całkowicie wyloguj się z aplikacji Hearthstone. Na urządzeniach z iOS wyloguj się również z konta Apple ID. Następnie zaloguj się i spróbuj ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, odwiedź Witrynę pomocy technicznej Apple App Store, Centrum pomocy Google Play lub Centrum pomocy Amazon Appstore w celu uzyskania pomocy.

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PŁATNOŚCI